Bambi i Young Leosia

i

Autor: Universal Music Polska Bambi i Young Leosia we wspólnym singlu.

Premiera

Bambi i Young Leosia w pierwszym wspólnym numerze! Best friends forever!

2023-08-25 17:15

Bambi nie zwalnia tempa! Wspólny singiel bambi i Young Leosi “BFF” stanowi zapowiedź większego projektu pod nazwą “Pretty Girls Swag”. Dziewczyny na razie nie zdradzają czy będzie to ich wspólny album czy też pojawią się na nim inni goście. Wiemy tylko, że za wydanie odpowiada Baila Ella Records.

Singiel opowiada o wyjątkowych wspólnie przeżytych chwilach. Historię tej przyjaźni zna już cała Polska, a utwór rzuca jeszcze więcej światła na tę wyjątkową relację. W numerze dziewczyny nawijają jedna po drugiej, ich flow jest tak dynamiczne, że momentami trudno odróżnić, która aktualnie rapuje. Za produkcję i potężny, imprezowy klimat jest odpowiedzialny niezastąpiony @atutowy znany z takich współprac jak: Club2020, Oki, Avi czy wiele, wiele innych.

Young Leosia obchodzi 25. urodziny. Poznajcie historię viralowej raperki

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

BFF - teledysk

Klip to laurka dla rodziny, fanów oraz przyjaciół artystek, złożona z shotów różnych przeżyć na przestrzeni ostatnich miesięcy. Znajdują się w nim urywki popularnych Baila Ella Vlogów, ale również wiele backstage'owych zdjęć czy prywatnych, niepublikowanych wcześniej materiałów dziewczyn. Za montaż całości odpowiedzialny jest niezastąpiony Karol Znicz.