Baila Stars w półfinale Mam Talent. To one oczarowały jurorów!

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: Jurorzy nie mogli oderwać wzroku od tych dziewczynek: "JAKIE ŻYLETY!"/YouTube.com/ TVN Talent Show

Baila Stars w półfinale Mam Talent. Ponownie zachwycą jurorów?

2021-10-30 19:48

Półfinały Mam Talent to etap, na który fani show co sezon czekają z niecierpliwością. Castingi do programu dobiegły końca, co oznacza jedno – czas na odcinki na żywo. W pierwszym z nich zobaczymy wyjątkowy zespół taneczny. Zaprezentuje się grupa Baila Stars!

Baila Stars w półfinale Mam Talent – fani zachwyceni! Na scenie Mam Talent grupy taneczne pojawiają się często, jednak te dziewczynki zdecydowanie mają coś w sobie. W tej edycji show na castingach pozytywnie oceniło je jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Formacja taneczna sześciu dziewcząt w wieku 10-13 lat otrzymała trzy głosy na tak. Dziewczynki zapewne szczególnie cieszyły się z opinii Jana Klimenta, który jest profesjonalnym tancerzem i najnowszym członkiem jury. Zastąpił on w programie Agustina Egurrolę. Zakończył się etap przesłuchań do Mam Talent, co oznacza, że przed uczestnikami ogromne wyzwanie jakim są odcinki na żywo. Przypominamy nagranie pokazu Baila Stars z castingów!

Mam Talent 2021 - półfinałowa 40. Kogo zobaczymy w odcinkach na żywo?

Justyna Jary i Daniel Peszko w Mam Talent 2021! Uczestnicy zachwycili jurorów

Baila Stars – Mam Talent

O takiej reakcji jury marzy każdy uczestnik Mam Talent. Baila Stars zachwyciły wszystkich jurorów i przeszły do kolejnego etapu z najlepszym możliwym wynikiem. Tak Agnieszka Chylińska wypowiedziała się na ich temat:

Co mnie ujmuje w tym występie to to, że dziewczynki przy tym tańcu pozostają dziewczynkami. To było bardzo piękne!

Tak o prezentacji grupy piszą Internauci:

- Najlepsze!!! ???

- Petarda! Wymiatają dziewczyny ??trzymam kciuki za Was ✊?✊?

Czy młode tancerki ponownie zachwycą i awansują do finału? Dowiemy się już wkrótce!