Jurorzy i prowadzący Mam Talent

i

Autor: materiały prasowe TVN

Mam Talent 2021 - półfinałowa 40. Kogo zobaczymy w odcinkach na żywo?

2021-10-23 12:23

Przed nami ostatni odcinek castingowy wyczekiwanej, trzynastej edycji programu Mam Talent! To nie koniec zabawy, Jury wybierze półfinałową 40. Teraz zaczną się prawdziwe emocje. W sobotni wieczór dowiemy się, kto z uśmiechem na ustach będzie dalej mógł walczyć w programie o swoje marzenia i 300 tysięcy złotych.

Mam Talent 2021 - kto w odcinkach na żywo? W trakcie intensywnych i niełatwych obrad, jury wybierze 35 najlepszych talentów. Wcześniej już 5 uczestników automatycznie trafiło do półfinałów, dzięki złotemu przyciskowi. Iza Demska "Owca" zdecydowała się zmierzyć z utworem O.N.A. - Kiedy powiem sobie dość i to ryzyko się opłaciło. Agnieszka Chylińska wystąpiła z uczestniczką na scenie, a Małgorzata Foremniak wcisnęła złoty przycisk! Michał Kempa w kolejnym etapie zapewnił miejsce Kamilowi Kobędzkiemu, który zaprezentował jazdę akrobatyczną na rowerze. Energetyczny utwór The White Tigers porwał publiczność i zdobył złoty przycisk Marcina Prokopa. Show Orkiestry Baczków, która łączy w sobie elementy musicalu wraz z tańcem i graniem muzyki na żywo, skradło serce Janka Klimenta. Natomiast Agnieszkę Chylińską swoim niesamowitym talentem zachwycił występ Duo Eyal & Julia.

Sonda
Którego jurora Mam Talent lubisz najbardziej?

Mam Talent 2021 - kto w odcinkach na żywo?

Kto dołączy do wspaniałej piątki obsypanej złotym confetti? Ostatnia tura śmiałków i obrady Jury przed nami. Największa scena talentów już w sobotę o godzinie 20.00 na antenie TVN i w Player.pl.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu