B.R.O - 10 faktów, które znają TYLKO najwięksi fani!

2017-03-15 18:13
B.R.O - 10 faktów, które znają TYLKO najwięksi fani!
Autor: fot. www.facebook.com/nextlvl/ B.R.O - piosenki, kim jest

B.R.O wytworzył swoje własne, oryginalne brzmienie święcące aktualnie tryumfy. Ile wiecie o Jakubie Bireckim? Sprawdźcie swoją wiedzę już teraz na ESKA.pl!

B.R.O już 21 kwietnia 2017 wyda swój album pt. Nowy Rozdział. Znacie z niego hity Tylko z Tobą, Co ty o mnie wiesz czy kawałek, który doskonale kojarzycie z anteny Radia ESKA, Mówiła mi. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery płyty - na ESKA.pl specjalnie dla wiernych fanów przygotowaliśmy mały sprawdzian. Test wiedzy, w którym musicie odpowiedzieć na 10 pytań na temat B.R.O. Być może dzięki nim dowiecie się czegoś nowego o nowej gwieździe polskiego rynku muzycznego. Rozwiążcie nasz quiz i pochwalcie się wynikami ze swoimi znajomymi! 

B.R.O - test wiedzy

B.R.O - kim jest?

B.R.O (właściwie Jakub Birecki) - warszawski raper, na scenie aktywny od 2009 roku, kiedy to zadebiutował nielegalną płytą Univers Story (prod. Puls). Rok później artysta gościnnie wystąpił na albumie Brakującego Elementu pt. To jest życie. W tzw. międzyczasie ukazał się drugi nielegalny krążek rapera zatytułowany Miasto prywatne.

Rok 2011 był jednym z przełomowych momentów w karierze artysty - opublikował mixtape Next Level. Osiągnięcie powtórzył na początku 2012 roku nagrywając kolejny mixtape pt. Zabójcza B.R.O.ń. Na płycie wydanej 29 listopada znalazło się m.in. pięć premierowych utworów rapera. Jeszcze w tym samym roku zostały opublikowane dwa teledyski zwiastujące solowy album B.R.O, zrealizowane do utworów: Czego chcesz? i Love. 11 stycznia 2013 roku ukazał się jego debiutancki - w pełni legalny album - High School. Krążek dotarł do 3. miejsca listy OLiS i osiągnął status Złotej Płyty. W ramach promocji powstały kolejne teledyski do utworów: Gorzka czekolada, Para Papa, Mój narkotyk, Wspólne niebo oraz Droga do celu. 11 listopada 2013 roku został wydany minialbum rapera pt. MemoryLine. Materiał był promowany klipami Ściany mają uszy i Let’s Ride 2.

W 2016 roku raper zasilił szeregi Step Records i zapowiedział na rok 2017. Płyta pt. Nowy Rozdział pojawi się 21 kwietnia 2017. Album promuje singiel Nowy rozdział, Co Ty o mnie wiesz, Tylko z Tobą czy świetnie przyjęty singiel Mówiła mi. Klipy do tych kawałków zdobyły wielką popularność na YouTube. B.R.O wyruszy w trasę koncertową Nowy Rozdział Tour. Odwiedzi m.in. Rybnik, Opole, Mielec czy Tychy.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze