Aż czterech nowych jurorów w The Voice of Poland? Widzowie rozwiązali zagadkę!

2021-08-04 10:38
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Nowy sezon The Voice of Poland budzi wielkie emocje. Producenci programu podgrzali i tak gorącą już atmosferę, zmieniając zdjęcie w tle na fanpage'u programu. Na fotografii widać aż sześć osób. Czy to oznacza, że tym razem zmagania uczestników będzie oceniać sześcioro specjalistów? Widzowie rozwiązali zagadkę!

The Voice of Poland - jurorzy 12. edycji uwielbianego przez telewidzów programu interesują wszystkich. Jak już wiadomo, zmianie ulegnie aż 3/4 składu znanego z poprzedniej edycji. We wrześniu na czerwonych fotelach na pewno nie zobaczymy ani Michała Szpaka, ani Edyty Górniak, ani też Urszuli Dudziak, która wcześniej była trenerką w show The Voice Senior. Od kilku dni produkcja talent-show podgrzewa atmosferę, publikując zapowiedzi 12. edycji The Voice of Poland. Na oficjalnym fanpage'u formatu pojawiła się informacja o tym, że skład panelu jurorskiego poznamy niebawem.

Najwięcej emocji wzbudziła fotografia, którą ustawiono jako zdjęcie w tle. Producenci rozmyli widoczne na nim postacie, ale mimo tego widać, że do zdjęcia pozowało sześć osób. Wielu fanów The Voice of Poland odebrało to jako zapowiedź wielkich zmian w programie i powiększenie liczby trenerów oceniających zmagania uczestników i przygotowujących ich do zawodu wokalisty. Czujni internauci odkryli, jaka prawda stoi za nowym zdjęciem.

The Voice of Poland - jurorzy 2021

Nowe zdjęcie na profilu The Voice of Poland wywołało wielkie poruszenie wśród fanów formatu. Czy na fotografii znaleźli się jurorzy, którzy będą szukać najlepszego głosu w Polsce? Czujni wielbiciele show odkryli, że nie! Na zdjęciu zamiast nowych członków panelu jurorskiego widać Tomsona i Barona oraz ich podopiecznych z ostatniej edycji, którzy dotarli do etapu Nokautów. Oznacza to jedno - jury 12. edycji The Voice of Poland wciąż pozostaje tajemnicą.

Krystian Ochman zdradza, czy powstanie piosenka z Michałem Szpakiem!
Najnowsze