Axwell & Ingrosso - piosenka I Love You ze znanym motywem! Poznajecie?!

2017-02-15 18:58
Axwell & Ingrosso - piosenka I Love You ze znanym motywem! Poznajecie?!
Autor: fot. okładka I Love You Axwell & Ingrosso - piosenka I Love You

Axwell & Ingrosso wrócili z mocnym uderzeniem! Artyści, którzy niegdyś byli częścią zespołu Swedish House Mafia, zaprezentowali utwór I Love You z gościnnym udziałem Kid Inka. Refren nagrania powstał na bazie znanego motywu. Ciekawe czy go znacie - przekonajcie się na ESKA.pl!

Axwell & Ingrosso - piosenka I Love You to gorąca nowość w Radiu ESKA, którą usłyszycie w programie Muzyką Się Żyje. I wydaje się, że szybko może Wam ona przypaść do gustu, a wszystko przez chwytliwą i znaną melodię w refrenie! Na pewno już ją wcześniej słyszeliście i znacie. Gościnnie w nagraniu szwedzkich producentów pojawił się raper nagrywający jako Kid Ink. Zresztą już 27 marca 2017 przyjedzie on z koncertem do Warszawy!

Pamiętajcie, że Puoteck w programie Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2017, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Do zgarnięcia najlepsze płyty waszych ulubionych wykonawców! Nie przegapcie i odpalcie radio codziennie o godzinie 18:00!

Axwell & Ingrosso - piosenka I Love You

Axwell i Sebastian Ingrosso, czyli artyści, którzy do 2013 roku byli częścią zespołu Swedish House Mafia. Producenci zdecydowali się jednak opuścić grupę (prawdopodobnie przez Steve Angello) i rozpoczęli własną działalność jako projekt Axwell Λ Ingrosso. Swój pierwszy oficjalny występ dali w 2014 roku. Od tamtego czasu wydali łącznie osiem piosenek, ale żadna z nich nie była zapowiedzią debiutanckiego albumu. Artyści największy sukces osiągnęli za sprawą hitu Sun Is Shining, który w Polsce pokrył się złotem. Kawałek do dziś jest grany na antenie Radia ESKA.

Alan Walker w Polsce - koncert, którego się nie zapomina! [VIDEO + FOTO] >>

Od 15 lutego 2017 możecie usłyszeć najnowszy numer duetu pt. I Love You. Szwedzi wykorzystali w swoim utworze motyw z hitu Bitter Sweet Symphony, zespołu The Verve. Oczywiście, melodia została nieco podrasowana, ale wciąż kojarzy się z hitem końca lat 90. Posłuchajcie i przekonajcie się sami!

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze