aplikacje

i

Autor: pixabay.com

Awaria Gmail - 14.12.2020. Co się stało i kiedy będzie działać?

2020-12-14 14:36

Chciałeś właśnie sprawdzić swojego maila i niestety coś poszło nie tak? Gmail napotkał awarię! Dokładnie w poniedziałek 14 grudnia 2020 roku, przestała działać jedna z najpopularniejszych skrzynek internetowych. Co się stało? Dlaczego nie działa poczta w sieci? Czy to wina internautów?

Gmail nie działa - awaria 14.12.2020. Co się stało? Awaria najpopularniejszej poczty internetowej zaskoczyła wszystkich. 14 grudnia 2020 roku chwilę po godzinie 13, internauci napotkali problem. Chcąc wejść na gmaila z przeglądarki, ale również poprzez aplikację niestety napotkali błąd. Na komputerach wyświetla się error o numerze 400, do którego przypisana jest informacja Serwer nie może przetworzyć żądania, ponieważ ma ono nieprawidłowy format. Nie próbuj ponownie. Co poszło nie tak? Czy poczta zepsuła się na dobre? Czy to wina sprzętu? Spokojnie, to tylko awaria, która wystąpiła na całym świecie, a komputery, telefony czy tablety nie mają z tym nic wspólnego.

Awarie każdej aplikacji i serwisu internetowego w czasie rzeczywistym, możecie sprawdzić na stronie downdetector. Tam pojawiają się informacje o problemach, które odnotowano ze zgłoszeń internautów z całego świata. Gmail nie działa nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Do kiedy potrwa awaria?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Gmail nie działa - co się stało?

W poniedziałek 14 grudnia 2020 roku najpopularniejsza poczta w sieci gmail, napotkała awarię. Co się stało? Dlaczego nie działa gmail? Jeśli nie możesz ani wejść na stronę gmaila, ani się zalogować w aplikacji, to najprawdopodobniej trwają prace techniczne. Spokojnie, niebawem problem zostanie naprawiony. Twórcy Google z pewnością pracują nad urozmaiceniem Twojej internetowej skrzynki pocztowej.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE