Awaria Facebooka 4.12.2021. Dlaczego wyskakuje Error?

2021-12-04 14:20
facebook messenger
Autor: pixabay.com

Kolejna awaria Facebooka zaskoczyła wszystkich użytkowników najpopularniejszego serwisu społecznościowego. Tym razem polega ona na tym, że korzystający ze strony internetowej nie mogą w nią wejść, bowiem po wpisaniu adresu wyskakuje error. Co się stało? Dklaczego Facebook nie działa 4.12.2021?

Awaria Facebooka 4.12.2021 - dlaczego wyskakuje error? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej internautów zaniepokojonych brakiem dostępu do popularnego serwisu. W ostatnim czasie Facebook, jak również należące do firmy Meta Instagram i Whatsapp, lubią płatać figle. Nie inaczej jest w sobotę, 4 grudnia. Coraz więcej internautów skarży się na komunikat mówiący o błędzie podczas próby zalogowania. 

Przepraszamy, coś poszło nie tak - można przeczytać, próbując skorzystać z Facebooka na komputerze czy laptopie. 

Co się stało, jakie są przyczyny niespodziewanej awarii Facebooka, którą użytkownicy zaczęli masowo zgłaszać około godziny 13:30?

Sonda
Czy masz konto na Facebooku?

Awaria Facebooka 4.12.2021 - dlaczego error?

Dlaczego Facebook nie działa? Niestety, przyczyny awarii z dnia 4 grudnia 2021 nie są jeszcze znane. Dzięki stronie DownDetector wiadomo natomiast, że ma ona charakter ogólnopolski. Gdy tylko będzie wiadomo coś więcej, na pewno o tym poinformujemy.

Mandaryna o WPADCE w Sopocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze