Avril Lavigne wygrała z chorobą i wydaje kolejne numery. Tym razem z Nicki Minaj

2019-02-07 15:21 k.w.
Avril Lavigne i Nicki Minaj
Autor: East News

Avril Lavigne była kiedyś idolką nastolatek. Przez chorobę musiała zrezygnować z muzyki i show-biznesu. Teraz ma prawdziwą niespodziankę dla swoich fanów - nagrała numer z Nicki Minaj! Już teraz publikujemy szczegóły utworu.

Avril Lavigne po dramatycznej walce z chorobą, wydaje kolejne numery. Na nowej płycie artystki, której premierę zaplanowano na 15 lutego, znajdziemy 12 kawałków. Wśród nich... numer nagrany z Nicki Minaj! To może być niezły hit. Sprawdźcie szczegóły piosenki i nadchodzącej płyty już teraz na ESKA.pl

Smolasty na jednej scenie z Nicki Minaj! Ogromny sukces wokalisty

Avril Lavigne - nowa płyta Head Above Water

Avril Lavigne kilka lat temu była idolką nastolatek z ogromną rzeszą fanów. Jej płyty sprzedawały się w ogromnych ilościach. Wokalistka zniknęła nagle z show-biznesu. Kiedy po kilku latach powróciła, opowiedziała o ciężkich przeżyciach. Piosenkarka zaczęła czuć się coraz gorzej. Była coraz słabsza, dlatego poddała się badaniom. Niestety okazało się, że choruje na boreliozę. Wówczas zaczęła się dramatyczna walka. Avril Lavigne wspominała o pewnym dniu kiedy myślała, że umrze. To wtedy przyszedł jej pomysł na nową płytę, w której opisze wszystkie swoje przeżycia. Jeden z numerów ukazał się jeszcze w 2018 roku. Head Above Water możecie posłuchać poniżej.

Avril Lavigne i Nicki Minaj

Ostatnio wyszła na jaw tracklista nadchodzącej płyty. Pojawi się na niej 12 utworów. Jeden z fanów Avril Lavigne zauważył, że na brytyjskim Amazonie do utworu Dumb Blonde dopisana została Nicki Minaj! Wszyscy z niecierpliwością czekają na efekty niezwykłego duetu. Poniżej znajdziecie fragment utworu.

Najnowsze