Avril Lavigne na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2015: występ z Fly. Gwiazda w pełni zdrowia?

2015-07-27 14:27
Avril Lavigne
Autor: fot. YouTube Avril Lavigne

Avril Lavigne na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2015 zaśpiewała na żywo piosenke Fly. Wzruszający występ Avril Lavigne na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 w Los Angeles to pierwszy publiczny występ artystki od czasu jej choroby. Zobaczcie, jak Avril Lavigne wypadała na scenie!

Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2015 Avril Lavigne otworzyła śpiewając na żywo piosenkę Fly - utwór dedykowany temu wydarzeniu sportowemu. Występ Avril Lavigne na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 w Los Angeles wzruszył wszystkich z dwóch powodów. Pierwszy - oprawa show. Podczas wykonania piosenkarki został zapalony znicz olimpijski. Ogień transportowali wybrani uczestnicy olimpiady. Po drugie, występ Avril Lavigne z Fly był jej pierwszym publicznym od czasu choroby. Przypomnijmy, że wokalistki na scenie nie widzieliśmy przez rok, bo ta zmagała się z boreliozą.

Avril Lavigna na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2015

Po występie na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 Avril Lavigne opublikowała na Instagramie specjalny wpis. To był dla mnie trudny rok walki z boreliozą i jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się być na scenie występując pierwszy raz od roku. Dziękuję za taką możliwość i zachęcam do cieszenia się moją piosenką Fly. Napisałam ją dla ludzi, którzy zmagają sie z wyzwaniami, żeby wzmocnić ich i dodać im siły - czytamy w poście w oryginale dostępnym poniżej.


Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2015

Gospodarzem Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 jest Los Angeles. Ich uczestnicy rywalizować będą w takich dyscyplinach jak pływanie, lekkoatletyka czy też koszykówka przez 10 dni (od 24 lipca do 2 sierpnia). Zawodnicy to 7 000 tysięcy sportowców, którzy są niepełnosprawni intelektualnie. Polska reprezentacja na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2015 liczy 60 osób.

>> Powstanie Warszawskie 2015: obchody 71. rocznicy 1 sierpnia

JB

Najnowsze