Avicii Invector - gra o popularnym DJ-u to nie tylko rozrywka. Grając w nią, pomagasz!

2019-10-16 13:09 MK
Rodzina Avicii'ego organizuje koncert z hitami DJ-a! KTO WYSTĄPI i gdzie kupić BILETY?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Rodzina Avicii'ego organizuje koncert z hitami DJ-a! KTO WYSTĄPI i gdzie kupić BILETY?

Mimo młodego wieku, Avicii stał się prawdziwą legendą muzyki elektronicznej. Jego utwory stały się inspiracją dla przyszłych pokoleń producentów oraz DJ-ów. Nie dziwi zatem fakt, że jego rodzina mocno angażuje się w projekty, mające przypominać o tym, jak utalentowanym był on artystą. Niebawem do sprzedaży trafi specjalna gra, z której część zysków zostanie przekazana na konto fundacji nazwanej jego imieniem. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Avicii - gra o nazwie Avicii Invector to projekt, na którego premierę czekają wszyscy fani zmarłego w kwietniu 2018 roku szwedzkiego DJ-a. Tym bardziej, że wydana w 2014 roku gra na Playstation 4 Avicii Vector, opierająca się na jego twórczości, odniosła naprawdę spory sukces wśród wielbicieli gatunku EDM. Również i tym razem, za produkcję odpowiadają firmy Wired Productions oraz Hello There Games. Wiadomo też, że gra powstała w porozumieniu z rodziną popularnego artysty, a dostępna będzie wersja nie tylko na PS4, ale również na konsole Switch, Xbox One oraz na PC.

Gra Avicii Invector - szczegóły

Producenci opisują grę Avicii Invector jako zupełnie nowe doświadczenie, zawierające w sobie najlepszą muzykę z gatunku EDM. Gracze będą mieli możliwość sprawdzić się w roli DJ-a, miksując ze sobą dostępne kawałki. W grze do wykorzystania będzie aż dwadzieścia pięć hitów Tima Berglinga oraz specjalnie stworzone na jej potrzeby utwory. Dostępne będą także trzy poziomy trudności oraz możliwość grania ze znajomymi.

To, co jednak wydaje się najważniejsze, to fakt, że zakupując grę Avicii Invector, wspiera się Fundację imienia Tima Berglinga. Powstała ona w marcu tego roku z inicjatywy rodziny zmarłego producenta i DJ-a. Jej działania ukierunkowane są przede wszystkim na pomoc osobom z zaburzeniami psychicznymi oraz przeciwdziałanie samobójstwom. Na ten moment, nie wiadomo, kiedy wyjątkowy produkt trafi do sprzedaży. Szczegóły mamy poznać wkrótce.

Najnowsze