Avi, Oskar83 i Gruby Mielzky i ich Przypływ. Trzecia HITOWA zapowiedź club2020

i

Autor: 2020 label Avi, Oskar83 i Gruby Mielzky i ich Przypływ. Trzecia HITOWA zapowiedź club2020

Avi, Oskar83 i Gruby Mielzky i ich Przypływ. Trzecia HITOWA zapowiedź club2020

2023-01-26 13:45

Nie opadły jeszcze emocje i gorące dyskusje po Malibu Barbie, a 2020 label znów przygotował dla nas prawdziwą singlową bombę. W wyprodukowanym przez Atutowego “Przypływie” spotkali się bowiem Avi z reprezentującym PRO8L3M Oskarem, natomiast w refrenie usłyszymy Mielzky’ego oraz… Taco Hemingwaya.

Gwiazdorski club2020 nie przestaje zaskakiwać. Najnowsza artystyczna kooperacja flagowego projektu wytwórnii 2020 jest stylistycznie cięższa niż dwa pierwsze, stricte bangerowe single. Trudno jednak się dziwić, jeśli w rolę narratorów wcielili się tacy mistrzowie budowania klimatu jak Avi i Oskar.

Przypływ - nowa piosenka club2020

Przypływ to pierwszy wspólny utwór obu artystów, wspieranych w refrenie przez Grubego Mielzky’ego i Taco Hemingwaya. Ta nieoczywista i podrasowana muzyką Atutowego konfiguracja to niepokojąca opowieść o przemijaniu oraz cenie indywidualnych wyborów i poświęceń, za które nieuchronnie przyjdzie nam zapłacić rachunek.

Taco Hemingway w klubowej odsłonie! Malibu Barbie - wyczekiwanym hitem club2020

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Club2020 - piosenka Przypływ

Nowa piosenka dobrze koresponduje z drugim odcinkiem serii dokumentalnej club2020, który ukazał się w miniony poniedziałek. Mogliśmy w nim obserwować jak w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni studyjnej w Trójmieście tworzyli razem: Taco Hemingway, Oskar i Steez (PRO8L3M), Otsochodzi, Young Igi, OKI (OIO), Avi, Young Leosia, Dwa Sławy, DZIARMA, Gruby Mielzky, CatchUp, Łajzol, Lena Osińska, Atutowy oraz LOAA. Premiera całego albumu club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE