Avatar z dubbingiem w kinach. Zabierz dzieci na film swojej młodości!

2022-09-22 15:56
Avatar
Autor: Materiały prasowe

Jeden z największych przebojów w historii powraca do kin i będzie dostępny także z dubbingiem. Avatar to fantastyczna, pełna niezwykłych przygód i porywającej akcji opowieść. Tym razem przypomina się dawnym fanom i zaprasza kolejne pokolenie, aby mogło doświadczyć niesamowitego przeżycia, jakim jest kinowy seans arcydzieła Jamesa Camerona.

Od kiedy będzie Avatar w kinach? To wyjątkowa okazja, aby cofnąć się w czasie i zabrać tam ze sobą dzieci. Nie sposób zapomnieć wyprawę na planetę Pandora. W końcu czeka tam pełen detali i niezwykłych stworzeń świat, intrygująca, podobna do ludzi rasa, wzruszający romans oraz emocje, które towarzyszą odkrywaniu nowego i przeżywaniu pasjonujących przygód. Czeka też zachwyt, w który wprawiają nowatorskie, niezapomniane efekty specjalne, zapierające dech w piersiach widoki i efektowne sceny akcji. Film Avatar pozwala przeżyć coś wyjątkowego. Budzi podziw, fascynuje i ekscytuje. Świetna zabawa połączona z mądrym, wartościowym przekazem na temat tolerancji. Nic dziwnego, że ta uniwersalna i po mistrzowsku zrealizowana opowieść stała się najbardziej kasowym filmem w historii kinematografii. Avatar w kinach będzie możliwy do zobaczenia już od 23 września. Także w wersji z dubbingiem!

Avatar: Istota wody - Kate Winslet WRESZCIE na nowych zdjęciach! Jak prezentuje się jej postać?

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Avatar - o czym jest?

O czym jest film Avatar? To znakomita lekcja kina i nieodłączna część historii X Muzy. W końcu to film, który ją zrewolucjonizował, wprowadził w nową – dzisiaj oczywistą, lecz jeszcze kilkanaście lat temu niewyobrażalną – erę wizualnych efektów specjalnych. Teraz to już klasyka kina. Klasyka, która wraca, aby ponownie zachwycać i którą warto znać, żeby lepiej rozumieć i doceniać współczesne produkcje. Zwłaszcza te, które korzystają z animacji komputerowych i zaawansowanych efektów specjalnych. A dzięki dubbingowi ważny rozdział historii kina oraz znakomita rozrywka staje się dostępna dla coraz młodszych odbiorców. Warto więc wybrać się wspólnie na seans, który teraz może być międzypokoleniowy i wartościowy dla widzów w każdym wieku. Natomiast Avatar: Istota wody, którego akcja rozgrywa się ponad 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części w kinach już od 16 grudnia 2022 r. Na film Avatar zaprasza Radio ESKA!

Avatar wraca do kin! Zobaczcie zwiastun nadchodzącej wersji kultowego filmu

Sonda
Lubicie filmy science fiction?

Avatar - obsada

Reżyserem polskiej wersji językowej filmu Avatar jest Artur Kaczmarski, polskie dialogi napisał Jakub Kowalczyk. Głosu postaciom użyczyli m.in.: Piotr Witkowski, Maria Dębska, Wiktoria Gorodeckaja, Przemysław Bluszcz, Zuzanna Lit i Marcin Hycnar.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze