Ava Max reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło! Album Heaven & Hell online [PIOSENKI]

2020-09-18 13:22 Rafał Wróblewski
Ava Max reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło! Album Heaven & Hell online [PIOSENKI]
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Ava Max reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło! Album Heaven & Hell online [PIOSENKI]

Heaven & Hell, to jeden z najgorętszych tytułów nadchodzących tygodni! Mowa dokładniej o debiutanckim albumie, pod którym podpisuje się Ava Max, czyli wykonawczyni takich hitów, jak Sweet But Psycho, So Am I czy Torn. Jakie utwory znalazły się na krążku? Wszystkie najważniejsze szczegóły zebraliśmy dla was na ESKA.pl.

Ava Max, czyli globalna popowa sensacja, której utwory wygenerowały 4 miliardy streamów, 18 września wydała wyczekiwany od dawna debiutancki album Heaven & Hell. Płyta zawiera osiem nowych utworów oraz znane już przeboje Sweet But Psycho (diamentowy status w Polsce), So Am I (podwójna platyna), Torn (platyna), Salt (podwójna platyna), Kings & Queens (platyna), czy najnowszy singiel Who's Laughing Now. Cztery single z albumu dotarły na szczyt najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, a sam album w dniu premiery pokrył się w Polsce platyną!

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Heaven & Hell - o czym jest płyta?

Heaven & Hell reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło, anioła i diabła siedzących na twych ramionach - wyjaśnia Ava. Chodzi mi o dwoistość wyzwań, którym na co dzień musimy stawiać czoła. Niektóre utwory są mroczne, inne bardziej pozytywne. Heaven & Hell" łączy je wszystkie - opowiedziała gwiazdaWraz z albumem Ava Max opublikowała teledysk do utworu Naked, który nakręciła Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Halsey, Doja Cat).

To piosenka o prawdziwych emocjach, które nam towarzyszą. Jeśli nie poznałeś mojego umysłu, duszy, serca, to mnie nie znasz, nawet widząc mnie nagą. Jesteśmy czymś więcej niż powłoką cielesną. Właśnie to chciałam przekazać - tłumaczy artystka znaczenie tytułu.

Ava Max - kariera

Mająca status międzynarodowej gwiazdy Ava ugruntowała swą pozycję singlem Sweet But Psycho, który w USA pokrył się potrójną platyną i ma na liczniku ponad 2 miliardy streamów na całym świecie. Sweet But Psycho spędził trzy tygodnie w top 10 notowania Billboard Hot 100, dotarł na 3. pozycję US Pop Radio i zapewnił Avie pierwszą nominację do Teen Choice Awards. Towarzyszący piosence ofijcalny klip zgromadził ponad 600 milionów odsłon na YouTube.

Za produkcję kawałka odpowiada nominowany do Grammy super-producent Cirkut (Maroon 5, Miley Cyrus, The Weeknd), a jego współautorką jest Madison Love (Camila Cabello). Przebój trafił na szczyt zestawień United States Viral 50 Spotify oraz Dance Club Songs Billboardu. Był też najczęściej shazamowaną piosenką 2019 roku. Poza licznymi sukcesami na listach w USA, Sweet But Psycho przez cztery tygodnie utrzymywało się na szczycie UK Singles Chart, a także znalazło się na 1. miejscu notowań w blisko 20 krajach.

Uznana przez Rolling Stone artystką, którą trzeba poznać, Ava Max wzbudziła niemałe zainteresowanie mediów, w tym Vanity Fair, Billboardu czy Forbesa. Z hitem Sweet But Psycho wystąpiła w programach The Late Late Show with James Corden, The TODAY Show czy The Ellen DeGeneres Show, a singlem So Am I w Jimmy Kimmel Live. Ava Max była też jedną z najczęściej docenianych artystek 2019 roku - zdobyła nominacje zarówno do MTV Video Music Awards jak i MTV Europe Music Awards. Podczas europejskiej gali MTV wokalistka otrzymała nagrodę Best Push Artist, a także wykonała swoje przeboje Torn i Sweet But Psycho.

Ava Max - płyta Heaven & Hell [PIOSENKI]

Side A - Heaven

 • 1. H.E.A.V.E.N
 • 2. Kings & Queens
 • 3. Naked
 • 4. Tattoo
 • 5. OMG What’s Happening
 • 6. Call Me Tonight
 • 7. Born to the Night
 • Purgatory
 • 8. Torn

Side B - Hell:

 • 9. Take You To Hell
 • 10. Who’s Laughing Now
 • 11. Belladonna
 • 12. Rumors
 • 13. So Am I
 • 14. Salt
 • 15. Sweet But Psycho
Ava Max reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło! Album Heaven & Hell online [PIOSENKI]
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Ava Max reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło! Album Heaven & Hell online [PIOSENKI]
Najnowsze