Ava Max inspiruje się Kortezem?! Jej hit H.E.A.V.E.N przypomina jego piosenkę

2020-09-21 10:36
Ava Max, Kortez
Autor: Doug Peters/Press Association/East News | Adam Burakowski/REPORTER

Ava Max inspiruje się polskim muzykiem Kortezem?! Jej najnowsza piosenka H.E.A.V.E.N do złudzenia przypomina piosenkę wokalisty! O jakim utworze mowa? Więcej szczegółów zdradzamy na ESKA.pl!

Ava Max to albańsko-amerykańska wokalistka, o której ostatnio jest bardzo głośno! Gwiazda wydała swój debiutancki album Heaven & Hell, który zrobił furorę w sieci. Krążek był wyczekiwany przez fanów wokalistki i swoją premierę miał dokładnie 18 września 2020 roku. Płyta Heaven & Hell składa się z ośmiu nowych oraz znanych już piosenek wokalistki. Co więcej cztery single z albumu znalazły się na szczycie najczęściej odtwarzanych hitów w polskich rozgłośniach radiowych! Najnowszy album piosenkarki w dniu premiery został doceniony z rozmachem, a w Polsce pokrył się nawet platyną! Polscy słuchacze dostrzegli jednak pewne podobieństwo w muzyce zagranicznej wokalistki. Otóż jedna piosenka z najnowszej płyty od Avy Max jest bardzo podobna do utworu Korteza, polskiego wokalisty, którego kawałki zna niemalże każdy z nas. O jakim hicie mowa? Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej!

Dokończ tekst piosenki!

Pytanie 1 z 8
Szampan wylewa się, toast mogę wznieść...

Ava Max inspiruje się Kortezem?

Ava Max stworzyła piosenkę na wzór utworu Korteza? Fani spekulują, że zagraniczna piosenkarka zainspirowała się polskim muzykiem. Według nich piosenka H.E.A.V.E.N od Avy Max do złudzenia przypomina utwór Z imbirem, pod którym podpisuje się Kortez. Czy te piosenki są do siebie podobne? Oceńcie to sami już teraz na ESKA.pl! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze