Audioriver 2021 - czy festiwal się odbędzie?

2021-04-15 10:50 Adam Bysiek
Audioriver
Autor: Jakub Chonchera Publiczność Audioriver podczas koncertu DUB FX

Audioriver 2021 coraz bliżej, jednak czy festiwal się odbędzie? Takie pytanie zadaje sobie każdy fan jednego z najchętniej odwiedzanych festiwali w Polsce. Wydarzenie jak zawsze ma odbyć się w Płocku, który od lat jest mekką wszystkich imprezowiczów kochających muzykę elektroniczną. Niestety w wyniku pandemii koronawirusa rodzi się zasadnicze pytanie o to czy faktycznie będziemy mieć okazję w 2021 roku na jakikolwiek powrót do normalności w postaci uczestnictwa w tej właśnie imprezie.

Audioriver 2021 już wkrótce. Tysiące fanów w Polsce wyczekuje konkretnych informacji od organizatorów w sprawie tego czy wydarzenie odbędzie się w 2021 roku. Dzisiaj przekazano garść informacji na ten temat.

Audioriver 2021 - czy się odbędzie?

Na pytanie, czy Audioriver się odbędzie, odpowiedź znają jedynie osoby odpowiedzialne za koordynację działań organizacyjnych ten muzyczny event. W przekazanym komunikacie organizatorzy wprost odnoszą się do aktualnej sytuacji w naszym kraju. - Przede wszystkim cały czas robimy wszystko, abyśmy mogli zobaczyć się na festiwalu. Pozostajemy też w stałym kontakcie z artystami i ich agencjami. Nie możemy przewidzieć przyszłości i tego co może się wydarzyć, ale mieliśmy dużo czasu, żeby przygotować się na różne sytuacje – dlatego opracowaliśmy 4 potencjalne scenariusze na zorganizowanie festiwalu w fizycznej formie. Nie chcemy jeszcze opisywać szczegółów, bo wcielenie w życie konkretnego planu będzie zależne od aktualnych wytycznych rządu i kolejnych informacji jak wyglądać będzie najbliższe lato - czytamy w komunikacie.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Najnowsze