Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

2016-07-30 17:36
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
Autor: fot. plakat Audioriver 2016 Audioriver 2016 online

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję z festiwalu w Płocku? Rozwiązania tej kwestii poszukują wszyscy, którzy nie mogli pojawić się na imprezie nad Wisłą. W dniach 29-31 lipca na tegorocznej edycji Audioriver pojawi się Sigma, Ella Eyre, Gorgon City oraz m.in. Natalia Nykiel! Na ESKA.pl informujemy, że poszukiwanie darmowych streamów nie ma sensu, bo obraz nie zostanie wyemitowany. Jednak nic straconego! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie znaleźli innego rozwiązania, dzięki któremu na pewno nie przepicie występów swoich ulubionych artystów!

Audioriver 2016 online [TRANSMISJA]

Transmisja w internecie z Audioriver 2016 to szansa na przeżywanie muzycznych emocji wraz z uczestnikami festiwal. Jednak wiemy już, że stream w internecie nie będzie udostępniony. Na szczęście jednak zdjęcia i filmiki na żywo prosto z Płocka zostaną udostępnione na oficjalnej stronie Audioriver na Facebooku i Instagramie! Lineup imprezy prezentuje się ciekawie, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! >> Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Posłuchajcie i zobaczcie teledysk od jednej z piękniejszych gwiazd imprezy nad Wisłą!

Ella Eyre - Together

 

Najnowsze