Ascendent może mówić więcej niż słoneczny znak zodiaku! Jak go obliczyć?

i

Autor: Pixabay

Ascendent może mówić więcej niż słoneczny znak zodiaku! Jak go obliczyć?

2022-10-19 11:02

Swój słoneczny znak zodiaku zna prawdopodobnie każdy, jest on wyznaczony dniem urodzenia. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny punkt astrologiczny, na który warto zwrócić uwagę. Jednym z nich jest tzw. Ascendent, z którego można się naprawdę wiele dowiedzieć! Obliczenie go jednak nie jest takie proste, jak reszty kosmogramu!

Ascendent jest punktem astrologicznym, który wiele mówi o charakterze człowieka, a konkretnie o tym, kim jest w obliczu społeczeństwa. Nie da się ukryć, że często stajemy się osobami, za jakie jesteśmy odbierani. Oznacza to, że ascendent może być bardziej znaczący niż znak słoneczny. Jeśli chodzi o samo obliczenie go, to nie wygląda to tak, jak w przypadku zwykłego znaku zodiaku, oprócz dnia urodzenia musisz podać rok, godzinę oraz miejsce. Znajdziesz wiele portali, na których pojawia się kalkulator, który obliczy to za Ciebie, jeśli tylko podasz odpowiednie dane.

Najbardziej konfliktowe znaki zodiaku. Czy przyciągasz do siebie afery?

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Baran w Ascendencie

Jeśli jesteś posiadaczem właśnie tego Ascendenta, wydajesz się być osobą odważną, niezależną, pełną energii do działania. Spontaniczność to Twoje drugie imię, uwielbiasz dobrą zabawę i jesteś prawdziwym wojownikiem! Nie uchodzisz za osobę taktowną, raczej coś robisz, zanim pomyślisz, jednak przez Twój wrodzony urok osobisty jest Ci to wybaczane!

Byk w Ascendencie

Osoby z Bykiem w Ascendencie niczego nie kochają tak bardzo, jak kochają spokój! Z nimi naprawdę chce się przebywać, nie są konfliktowe. Cierpliwi, jednak niezwykle uparci. Jedną z ich największych zalet jest przedsiębiorczość. To ludzie piękni nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.

Bliźnięta w Ascendencie

Jednym z najbardziej bystrych zodiaków w Ascendencie są Bliźnięta, muszą odczuwać ciągłą stymulację umysłu. Chcą się bawić i uczyć, to dla nich priorytetowe sprawy. Uwielbiają kontakty międzyludzkie, chcą ciągle spędzać czas z w towarzystwie! Mówić mogą praktycznie bez końca, co czasem może przeszkadzać osobą w ich otoczeniu.

Rak w Ascendencie

Rak w Ascendencie oznacza przede wszystkim delikatność. To nie tylko delikatne twarze, ale także dusze. Empatia jest jedną z najbardziej widocznych cech, do tego zwykle dochodzi nieśmiałość. Są to osoby niezwykle ambitne, które w każdej sytuacji kierują się tym, co podpowiada im serce.

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają. Zobacz, kogo powinieneś unikać

Lew w Ascendencie

Cechą, która u Lwa wysuwa się na prowadzenie jest dramatyczność. Życie to dla nich teatr, sztuka. To naprawdę pewny siebie znak zodiaku. Cierpliwość nie jest jego mocną stroną, do tego dochodzi spore przewrażliwienie względem swojej osoby. Ludzie go kochają i chcą z nim spędzać jak najwięcej czasu.

Panna w Ascendencie

Osoby z Panną w Ascendencie to chodząca klasa. Najważniejsze są dla nich relacje oraz zdrowie, mają dosyć rozsądne podejście. Ci perfekcjoniści zawsze wszystko muszą mieć dopięte na ostatni guziczek, w ich życiu nie ma miejsca na błędy. Mają niezwykle rozwinięte umiejętności analityczne.

Waga w Ascendencie

Wagi w tym punkcie astrologicznym są przede wszystkim czarujące. Zawsze angażują się w to, co dzieje się w towarzystwie. Sprawiedliwość to dla nich największy priorytet, a konfliktów unikają jak ognia. Ze względu na to, często podejmują się wyzwań, na które wcale nie mają ochoty.

Skorpion w Ascendencie

Skrajność jest prawdopodobnie najbardziej widoczną cechą u Skorpionów w Ascendencie. Wszystko zawsze musi wyglądać tak, jak oni tego chcą, nie odpuszczają. Są przede wszystkim intensywni i tajemniczy. Mają w sobie coś, co sprawia, że ludzie chcą przy nich być za wszelką cenę.

Strzelec w Ascendencie

Gdy patrzysz na Strzelca w Ascendencie, na myśl od razu przychodzi Ci słońce. To osoby o niezwykłym harcie ducha, niezłomni optymiści, których nie opuszcza szczęście. Czasem jednak zapominają o tym, że również posiadają jakieś wady, nie są idealni. Wolność to dla nich najważniejsza wartość.

Koziorożec w Ascendencie

Spokój idealnie opisuje ascendentowego Koziorożca. Są skupieni na karierze, nad wyraz poważni, a strefa materialna jest dla nich naprawdę istotna. Wiedzą do czego dążą i nigdy się nie poddają. Asertywność nie jest im obca, więc nie licz na to, że przekonasz ich, aby zrobili coś, na co nie mają ochoty!

Wodnik w Ascendencie

Zodiakalne Wodniki w Ascendencie uwielbiają szokować. To indywidualiści, jednak są uwielbiani w towarzystwie. Uwielbiają wolność oraz można ich nazwać wizjonerami. Oryginalność to ich drugie imię, nienawidzą banalnych, nudnych rozwiązań. Często odbierani jako osoby dziwne.

Ryby w Ascendencie

Niezwykle wrażliwe i romantyczne dusze, nazywani są marzycielami. Czasem za bardzo skupiają się na fantazjowaniu, przez co można ich wziąć za oderwanych od realnego świata. Prawdziwi artyści, których serce nigdy nie zawodzi. Zwykle za bardzo biorą pod uwagę to, co inni mają do powiedzenia.

Sonda
Znasz swojego Ascendenta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE