Gabriel Fleszar

i

Autor: WBF

Artyści jednego przeboju. Pamiętacie te utwory?

2022-04-18 8:32

Są takie hity, których się nie zapomina. Powstało wiele utworów, które dzisiaj wspominamy z uśmiechem na ustach. Niektórzy artyści odnoszą sukcesy przez kilka lat, ale są również tacy, którzy stworzyli tylko jeden przebój i nic więcej. Przygotowaliśmy listę najlepszych one-hit wonderów. Pamiętacie jeszcze te numery?

Artyści, którzy zasłynęli jedna piosenką i słuch o nich zaginął. Przykładów one-hit wonderów jest naprawdę sporo. Wielokrotnie pojawiali się wokaliści, którzy nie powtórzyli sukcesu swoich największych przebojów. W dzisiejszym zestawieniu pojawią się nie tylko soliści, ale również duety i zespoły. To właśnie oni zrobili takiego hiciora, który zagłuszył całą dyskografię i sprawił, że nawet jak powstawały nowe numery, to i tak przemijały bez echa. Oczywiście znajdą się małe wyjątki jak np. O-ZONE, który poza słynnym "Numa Numa Jej" wydał również mega popularny utwór "Despre Tine", albo koreański PSY, wydając "Gentlemana" po legendarnym "Gangnam Style". Przypomnijmy sobie te największe przeboje i wróćmy jeszcze raz do tych pięknych czasów, kiedy na listach królowała Macarena i Jeden Osiem L.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PSY - twórca hitu Gangnam Style powrócił. Teraz tańczy na TikToku!

Doda: czego słucha w łóżku? | Moja lista hitów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE