Artur Rojek zapowiada swój pierwszy solowy album [VIDEO]

2013-12-19 16:36

W sieci właśnie pojawił się teaser pierwszego, solowego albumu Artura Rojka. Były frontman Myslovitz po raz pierwszy nagrywa solo. Nowa płyta Artura Rojka została zapowiedziana na wiosnę 2014 roku. Zobacz, teaser nowego wydawnictwa byłego wokalisty Myslovitz!

W sieci pojawił się teaser solowego albumu Artura Rojka. To będzie pierwszy sygnowany własnym nazwiskiem krążek w karierze muzyka. Będzie to także pierwsze wydawnictwo założyciela OFF Festivalu od rozstania z Myslovitz w 2011 roku.

>>> Gorąca 100 - Największe hity 2013! Wy wybieracie!

Postanowiliśmy pojechać z kamerą w miejsce, w którym Artur z dala od wszystkiego pracuje nad tekstami
- głosi notka prasowa na stronie wydawcy. Teaser zawiera także krótki fragment muzyki. Enigmatyczna notka to na razie jedyna wiadomość, która pojawiła się na temat nowej płyty Artura Rojka. Krążek ma się pojawić wiosną 2014 roku.

Artur Rojek
- muzyk, producent, promotor, wokalista, producent. W latach 1992-2012 był frontmanem zespołu Myslovitz, którego jest współzałożycielem. Był liderem nieistniejącej już formacji Lenny Valentino. Jest także twórcą, pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu. Dyskografię muzyka zamyka Nieważne Jak Wysoko Jesteśmy...  z 2011 roku.

Artur Rojek - Nowa płyta - Teaser #1KZ

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze