Artur Orzech

i

Autor: wbf

Artur Orzech został youtuberem! Skomentuje Eurowizję 2021?

2021-04-26 10:50

Artur Orzech to jedna z najważniejszych postaci dla polskich fanów Eurowizji. Od wielu lat komentował konkurs na antenie TVP. W tym roku tak się nie stanie, ale Orzech nie pozostawi widzów bez atrakcji. Założył kanał na Youtube, gdzie już wkrótce pojawią się pierwsze filmy. Czy skomentuje Eurowizję 2021 w internecie?

Artur Orzech poinformował, że zakłada kanał na YouTube, na którym będzie opowiadał o Eurowizji. Jak napisał na swoim profilu na Facebooku, Eurowizję 2021 skomentuje jak będzie chciał i nikt mu w tym nie przeszkodzi. Przypominamy, że jakiś czas temu Artur Orzech odszedł z programu Szansa na sukces. Tym samym zakończyła się jego współpraca z Telewizją Polską i nie będzie komentatorem 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego odejście jest ogromną zmianą dla widzów słynnego muzycznego konkursu. Artur Orzech komentował wydarzenie dla polskich widzów od 1994 roku. Niejednokrotnie prowadził także preselekcje mające na celu wybór polskiego reprezentantach. Zasiadał także w komisjach decydujących. Sam jest wielkim fanem konkursu.

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów

Artur Orzech - kto go zastąpi?

Miejsce Artura Orzecha w programie Szansa na sukces zajmie dziennikarz Marek Sierocki. Istnieje więc możliwość, że skomentuje również Eurowizję 2021. To jednak niejedyny kandydat. Portal Eurowizja.org sugeruje, że kandydatem może być Mateusz Szymkowiak. Reporter TVP od kilku lat przekazuje polskie punkty podczas eurowizyjnego finału. Dwa razy prowadził też ceremonie otwarcia Eurowizji Junior, a prywatnie jest wielkim fanem konkursu. Niektórzy spodziewają się także Marii Szabłowskiej, która w przeszłości dwa razy towarzyszyła Arturowi w studiu podczas Eurowizji.

Sonda
Rafał Brzozowski - czy czekasz na występ na Eurowizji?

Eurowizja 2021 - kto z Polski?

Reprezentantem Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji będzie piosenkarz i prezenter telewizyjny Rafał Brzozowski. W Rotterdamie wykona piosenkę The Ride, której klimat utrzymany jest w stylistyce lat 80. Wybór spotkał się z chłodnym przyjęciem. Według wielu osób na konkurs powinna pojechać Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę w 2020 roku.