Artur Andrus - wiek, wzrost, rodzina, piosenki, Facebook, koncerty

2020-04-05 21:01
Artur Andrus - koncerty, nowa płyta, wiek, piosenki, Facebook, rodzina
Autor: Fot. East News / Michal WARGIN Artur Andrus

Artur Andrus to dziennikarz i kabareciarz, którego twórczość podziwiają fani w każdym wieku. Wszystko, co chcielibyście o nim wiedzieć znajdziecie na ESKA.pl 

Artur Andrus to dziennikarz, wieloletni prowadzący program Powtórka z rozrywki i kabareciarz. Jego koncerty cieszą się dużą popularnością, a krążki sprzedają się w rekordowych ilościach. Album Cyniczne Córy Zurychu otrzymał nawet platynową płytę! Co jeszcze wiemy o artyście? 

Artur Andrus - wiek, rodzina

Artur Andrus urodził się 27 grudnia 1971 roku w Lesku. Przez wiele lat prowadził program radiowy 'Powtórka z rozrywki', występował również w serialu kabaretowym Spadkobiercy. Współpracuje ze Szkłem Kontaktowym w telewizji TVN24. Satyryk bardzo chroni swoją prywatność i nie opowiada o życiu osobistym. 

Artur Andrus - koncerty, piosenki

Artur Andrus występuje na koncertach i festiwalach w całej Polsce. Jest również często zapraszanym gościem przez innych artystów. Od kilku lat współpracuje między innymi z Dorotą Miśkiewicz. Razem stworzyli piosenki takie jak 'Bambino Jazzu' i 'Ciocia w gablocie'. Do najbardziej znanych utworów Artura Andrusa zaliczamy 'Piłem w Spale, spałem w Pile', 'Baba na psy', 'Nazywali go Marynarz' i 'Królowa nadbałtyckich raf'.

Artur Andrus - Facebook

Artura Andrusa znajdziemy również na Facebooku. Jego profil pełen jest informacji o koncertach, ciekawych konkursów i filmików i zdjęć. 

Najnowsze