Artemas przed majówką z tanecznym i like the way you kiss me najlepsza w Polsce!

i

Autor: single cover art Artemas przed majówką z tanecznym i like the way you kiss me najlepsza w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Kto? Artemas po raz trzeci! "i like the way you kiss me" numerem jeden w Polsce!

2024-05-24 19:52

Czy tak brzmi największy hit 2024? Artemas stworzył mroczny, a zarazem radosny hit "i like the way you kiss me" i zdobył nim wasze serca. Po raz trzeci wylądował na szczycie listy hitów ESKI. Musi jednak oglądać się za siebie, bo na miejsce 2. awansowały Modelki z hitem "Chyba, że z tobą". Podium zamknęła grupa Imagine Dragons, której fani nie odpuszczają i głosują na hit "Eyes Closed".

Ułożyliście kolejne, 21. notowanie Gorącej 20 Radia ESKA. Zmieniliście sporo i przekonała się o tym również Daria Zawiałow, która spadła z miejsca 1. na miejsce 4. Numer 5 to natomiast uwielbiany włoski hit pt. "Pedro" od Jaxomy i Agatino. Waszą uwagę zwracamy na miejsce 6., bo domagaliście się tego hitu, więc zagraliśmy i zrobiliście z nim to, co należało zrobić. Gibbs i Opał z kawałkiem "Drive" zadebiutowali na tej bardzo wysokiej pozycji. Oprócz tego duetu, w zestawieniu powitaliśmy na miejscu 11. utwór "Cry", pod którym podpisuje się Benson Boone, na miejscu 18. Baby Lasagna pojawił się z hitem "Rim Tim Tagi Dim", a na 19. Dasha z kołyszącym "Austin". Notowanie otworzyła grupa twocolors z klubowym, ale dość nostalgicznym "Stereo".

Blanka Stajkow wraca z hitowym "If You Want Me". To będzie hit lata 2024?

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 24.05.2024

Porcja najnowszych i najgorętszych kawałków pojawiła się również, w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Do walki o wasze głosy walczy Timmy Trumpet z letnim numerem "Sun Comes Up", Tujamo z "Lonely People", Magiera i Vixen z piosenką "Dobre Tory", czy chociażby Arne z dobrze brzmiącym kawałkiem "Lazy Day". Decydujcie, który najbardziej wam się podoba.

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Michu Sobkowski zaprasza na kolejne notowanie już 31 maja od godziny 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1. Artemas - i like the way you kiss me

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj