AronChupa zremiksował Marcusa & Martinusa - wspólna piosenka już w sieci!

2017-10-23 14:18

Wspólna piosenka AronaChupy i Marcusa & Martinusa już w sieci! Na ESKA.pl usłyszycie jak jeden z najlepszych DJ-ów zremiksował utwór młodego popowego duetu.

AronChupa zremiksował Marcusa & Martinusa! Twórca hitu I'm an albatroz tym razem postanowił zająć się przerobieniem utworu Make you believe in love, którym młody duet braci Gunnarsenów promuje album Moments. Wspólna piosenka AronaChupy i Marcusa & Martinusa znalazła się już w sieci i wszystko wskazuje na to, że będzie hitem.

Marcus & Martinus - wiek, wzrost, dziewczyna, kiedy zaczęli śpiewać? Wywiad z gwiazdami [VIDEO]

Autor: brak danych

Marcus i Martinus, nowe młode gwiazdy na muzycznym niebie. Jak ich rozróżnić, jakie lubią dziewczyny i zajęcia. Dowiecie się tego z wywiadu jaki udzielili dla ESKA.pl!

Piosenka spodoba się fanom Marcusa & Martinusa

AronChupa zremiksował Make you believe in love w swoim stylu. Kawałek jest więc bardzo imprezowy i niezwykle energiczny co docenią zarówno fani DJ-a jak i norweskiego duetu. Oryginał piosenki też bardzo przypadł do gustu wielu słuchaczom o czym świadczy 2,5 miliona odsłuchań na Spotify w zaledwie 3 tygodnie! Remiksu AronaChupy i piosenki Marcusa & Martinusa posłuchacie poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze