Armenia - Polska 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2017-10-06 12:14

Mecz Armenia - Polska na żywo dostarczy nam ogromnych emocji. Jak przebiegało spotkanie? Co działo się na murawie? Kto miał najlepszą bramkową sytuację?Sprawdźcie, bo relację ze stadionu w Erywaniu podrzucamy na ESKA.pl

Armenia - Polska 5.10.2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ. Co dzieje się na meczu Armenia Polska na żywo? Wszystkie najważniejsze informacje podrzucamy w jednym miejscu. Polacy od pierwszych minut ruszyli do ataku. Już druga akcja w spotkaniu przyniosła nam bramkę! Przez cały mecz nasi kontrolowali przebieg spotkania.

Armenia - Polska: SKŁAD na mecz 5.10.2017

Autor: brak danych

Armenia - Polska: skład na mecz 5.10.2017 może być zaskakujący. Kto powalczy o niezwykle ważne trzy punkty w przedostatnim pojedynku w eliminacjach MŚ Rosja 2018? Niestety, na pewno zabraknie Arka Milika, który podczas jednego z klubowych meczów, zerwał więzadła

Armenia - Polska 2017: WYNIK, KTO STRZELIŁ

Armenia - Polska wynik meczu 1:6 (39' Hambardzumyan - K. Grosicki 2', Lewandowski 18', 25', 64', Błaszczykowski 56' )

Wynik meczu Armenia - Polska jest ważny dla sytuacji w grupie E. Z niecierpliwością będziemy czekać na rezultat spotkania Czarnogóra - Dania (20:45). Jak padły bramki dla naszej reprezentacji? W pierwszej minucie Piszczek wbiegł w pole karne i wrzucił piłkę w środek boiska. Ta trafiła pod nogi Grosickiego, który lekko kopnął ją do bramki. Druga bramka padła w 18 minucie. Znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Robert Lewandowski! Gol - stadiony świata! Trzecia bramka padła po rzucie pośrednim! Piłkarz Armenii podał piłkę do swojego bramkarza, a ten złapał ją w ręce. Czwarty gol dla naszych padł po pierwszym kwadransie drugiej połowy. Świetnym podaniem w kierunku Błaszczykowskiego popisał się Szczęsny! Piąta bramka padła po świetnym odbiorze Mączyńskiego, szybkiej reakcji Grosickiego i czujności Lewandowskiego. Napastnik Bayernu zamknął akcje i zdobył hattricka! Nokautem okazała się bramka na 1:6. W 90 minucie po zamieszaniu w polu karnym zdobył ją Rafał Wolski. Mecz Armenia - Polska stał się historyczny pod innym względem. Lewandowski ma 15 bramek w eliminacjach MŚ Rosja 2018, a co najważniejsze po tym spotkaniu stał się najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Polski - ma 50 goli!

Armenia - Polska 5.10.2017 - SKRÓT, BRAMKI, VIDEO

Skrót meczu Armenia - Polska w postaci video z goli i najgroźniejszych sytuacji aktualizujemy na bieżąco!

Armenia - Polska 2017: TRANSMISJA, GODZINA, SKŁAD, SĘDZIA, STADION

Armenia - Polska 2017: transmisja, godzina, skład to trzy najważniejsze informacje. Niektórzy kibice zastanawiają się jeszcze, kto sędzią w meczu Armenia - Polska 5.10.2017 oraz w jakim mieście grają nasi. Przedmeczowa ściąga dla wszystkich fanów naszej repreze