matura, egzamin

i

Autor: pixabay.com

Arkusz z jezyka angielskiego już dostępny! Co było na egzaminie ósmoklasisty 2021?

2021-05-27 13:08

Arkusz z języka angielskiego można już znaleźć w internecie! Egzamin ósmoklasisty 2021 z języka obcego to jeden z najważniejszych testów, które musi napisać młodzież. Jest on bardzo stresujący, ponieważ nauka języków obcych nie każdemu przychodzi łatwo. Egzamin ósmoklasiści napisali w czwartek 27.05.2021. Co było na teście? Sprawdź niżej.

Arkusz z języka angielskiego to coś, czego szuka wielu uczniów oraz ich rodziców. 27 maja to dzień egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności językowe na podstawowym poziomie. To ważny test, ponieważ znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Aktualnie coraz więcej osób mówi biegle w języku obcym już w bardzo młodym wieku. Test ma także znaczenie dla przyszłości uczniów, ponieważ będzie miał wpływ na możliwości dostania się do szkół średnich, a więc czwartek 27.05.2021 był dla nich ważny dzień. Już teraz wszyscy zastanawiają się, czy sprawdzian był trudny. Wiele osób liczyło, że poziom trudności będzie łagodniejszy ze względu na utrudnione przygotowania. Czy faktycznie tak było? Zadania można sprawdzić niżej.

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?

Arkusz z języka angielskiego - egzamin ósmoklasisty 2021

Egzamin ósmoklasisty angielski 2021 to starcie uczniów z językiem obcym. Jego wynik będzie miał wpływ na punktacje uczniów podczas rekrutacji do szkół średnich. Jest więc bardzo ważny. Jakie były zadania z angielskiego? Jak wyglądał arkusz 27.05.2021? Oficjalny ARKUSZ znajdziesz poniżej:

Egzamin ósmoklasisty 2021 z języka angielskiego - zadania

Zadania na egzaminie ósmoklasisty 2021 z języka angielskiego to coś, czego szuka wiele osób. Uczniowie zmierzyli się z testem w czwartek 27.03.2021 o godzinie 9:00. Czy pytania były trudne? Potrafisz podać poprawne odpowiedzi? Zadania są trudniejsze niż rok temu? Oto kilka przykładów tegorocznych zadań: