Arina Gabrielyan to kobieta z gitarą! Kim jest uczestniczka Mam Talent?

2018-12-01 17:03
Arina Gabrielyan to kobieta z gitarą! Kim jest uczestniczka Mam Talent?
Autor: Mirosław Sosnowski / Mam Talent

Kim jest Arina Gabrielyan? Kobieta z gitarą ma szansę wygrać 11. edycję Mam Talent! Poznajcie ją bliżej już teraz - na ESKA.pl

Arina Gabrielyan - kim jest 15-letnia uczestniczka Mam Talent? Arina śpiewa od dziecka, już w przedszkolu uwielbiała występować. Z czasem dotarło do niej, że robi to całkiem nieźle. Zaczęła naukę gry na gitarze, a potem - na ukulele. Talent muzyczny rozwijała tak na prawdę dopiero po przeprowadzce do Polski. Nauczyciele w szkole zauważyli, że jest utalentowana. W lutym tego roku rozpoczęła naukę śpiewu w szkole muzycznej i coraz częściej występuje, np. na koncertach charytatywnych.

Arina Gabrielyan - kim jest?

Arina pochodzi z Armenii, ma 15 lat, uczy się w 3 klasie gimnazjum. Śpiewa i gra na gitarze, od roku - również na ukulele. Od 3 lat mieszka z rodzicami i rodzeństwem w Olsztynie. Arina od małego gra w tenisa, jej tata był zawodowym graczem. Tenis to jej druga pasja, chociaż ostatnio trochę ją zaniedbała.

Wolny czas spędza z przyjaciółmi lub rodziną, w parku, na plaży, w galeriach handlowych. Nie potrzebuje specjalnych atrakcji, żeby dobrze się z nimi bawić.

Mam Talent 2018: półfinałowa czterdziestka 11. edycji! Tych uczestników zobaczymy w odcinkach na żywo

Życie Ariny zmieniło się, kiedy 3 lata temu z powodów rodzinnych przeprowadziła się do Polski. Nigdy wcześniej nie podejrzewała, że będzie musiała opuścić kraj, w którym się urodziła. Początki były trudne. Szybko jednak odnalazła się w nowym miejscu, nauczyła się języka, znalazła nowych przyjaciół. Uważa, że przeprowadzka do Polski była jedną z najlepszych decyzji, jaką podjęli jej rodzice, że dzięki temu, dostała szansę na przyszłość, jaką sobie wymarzy. W przyszłości chciałaby być piosenkarką.

Arina Gabrielyan tak zachwyca swoim talentem, że już w sobotę 1 grudnia zobaczymy ją w finale programu Mam Talent!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze