Ariana Grande

i

Autor: materiały prasowe Universal Music

Gwiazdy

Ariana Grande zapowiedziała trasę koncertową. Przyjedzie do Polski? Fani zaniepokojeni

2024-07-10 12:22

Ariana Grande to jedna z tych piosenkarek, które mają ogromne grono fanów w Polsce. Od lat marzą, aby zobaczyć swoją ulubioną gwiazdę na żywo. Gdy Ariana zapowiedziała, że planuje wyruszyć w trasę koncertową, cały jej fandom bardzo się ucieszył. Pewna deklaracja zaniepokoiła jednak polskich Arianators. Czy na koncert wokalistki w Polsce nie ma co liczyć?

Od ostatniej trasy koncertowej Ariany Grande w tym roku minie 5 lat. Od tamtej pory wiele osób pragnie zobaczyć piosenkarkę na żywo. Tym bardziej że jej grono fanów znacznie się powiększyło. Nic więc dziwnego, że informacja o planowaniu nowej serii koncertów bardzo ucieszyła wiele osób. Kilka miesięcy temu artystka wydała nowy album "Eternal Sunshine". Niektórzy spodziewali się, że trasa koncertowa promująca ten krążek odbędzie się w tegoroczne wakacje. Tak się jednak nie stało. Nic jednak straconego! W nowym wywiadzie Grande zapowiedziała powrót na scenę. - To dobry pomysł, aby zrobić kilka widowisk między nagraniami do filmów "Wicked". [...] Z różnych powodów nie może to być ogromna trasa, takie jak robiłam wcześniej. To będzie mini tour - zdradziła w podcaście Shut Up Evan. Dlaczego te słowa zaniepokoiły polskich fanów?

Ariana Grande dziś jest wielką gwiazdą. Tak zmieniła się ikona popu przez lata!

Bez szans na koncert w Polsce?

Polscy fani Ariany Grande obawiają się, że nie ma szans na zobaczenie Polski na liście przystanków trasy koncertowej Ariany Grande. Jeśli faktycznie będzie to "mini tour", artystka pewnie skupi się na Stanach Zjednoczonych i kilku miejscach w Europie. Szanse na Warszawę czy inne polskie miasto są niewielkie, ponieważ pierwszym wyborem zawsze są takie lokalizacje jak Londyn, Paryż, Amsterdam czy Madryt. Najwięksi fani z pewnością polecą do innego kraju, aby zobaczyć idolkę.

Ariana Grande w Polsce

Ariana Grande jest w gronie światowych gwiazd, które nigdy nie wystąpiły w Polsce. Dwa razy odwołała widowisko w naszym kraju. W 2017 roku miały odbyć się dwa koncerty w Łodzi. Tak się nie stało, ponieważ wcześniej doszło do zamachu terrorystycznego na koncercie Ariany w Monachium. Kilka późniejszych występów zostało odwołanych. Dwa lata później Ariana miała zaśpiewać w Krakowie. Koncert odwołała z powodów osobistych. Prawdopodobnie chodziło o rocznicę śmierci Maca Millera.