Ariana Grande zagra drugi koncert w Polsce

2016-11-03 13:41
Ariana Grande w Polsce 2017: będzie drugi koncert
Autor: fot. Bulls Ariana Grande w Polsce 2017: będzie drugi koncert

Ariana Grande ogłasza drugi koncert w Polsce 2017 W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, artystka zagra jeszcze jeden koncert w Łodzi.

Ariana Grande ogłasza drugi koncert w Polsce w ramach trasy The Dangerous Woman Tour 2017. Kolejny polski koncert odbędzie się 31 maja 2017 w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na drugi koncert Ariany Grande w Łodzi w cenie od 199 zł trafią do sprzedaży w piątek 4 listopada 2016 o godz. 10 na stronie www.livenation.pl.

>> Ariana Grande w Łodzi 2017: ceny biletów, pakiety VIP i meet & greet

Ariana Grande w Łodzi na dwóch koncertach

Ariana Grande zrobiła wielką niespodziankę swoim polskim fanom. Bilety na pierwszy koncert autorki hitu Side to Side w Łodzi już niemal całkowicie się wyprzedały, dlatego organizatorzy zdecydowali się dodać jeszcze jedną datę dla Polski, aby więcej Arianators z naszego kraju miało szansę posłuchać swojej idolki na żywo. Tym samym Ariana Grande zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie aż dwa dni z rzędu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze