Ariana Grande

i

Autor: Universal Music Polska Ariana Grande wydała reedycję pierwszej płyty.

Nowość

Ariana Grande wydaje nową wersję "yes, and?". To będzie duet z wielką gwiazdą!

2024-02-15 11:49

Ariana Grande powróciła z nową muzyką. W styczniu ukazał się jej singiel "yes, and?", który promuje jej nadchodzącą płytę. W oczekiwaniu na premierę albumu piosenkarka przygotowała niespodziankę dla fanów. Wkrótce wyda nową wersję swojej ostatniej piosenki. Będzie to duet z prawdziwą królową sceny! O kim mowa?

Ariana Grande w 2024 roku próbuje podbić muzyczny świat. Po prawie czterech latach od premiery jej ostatniej płyty pod tytułem "Positions" wyda nowy album zatytułowany "Eternal Sunshine". Nadchodzący projekt ma być jej powrotem do radiowego popu, a jednocześnie wejściem w świat muzyki elektroniczno-tanecznej. Do tej pory znamy tylko jedną piosenkę. Mowa oczywiście o "yes, and?", które ukazało się w styczniu. Utwór przez wiele osób został nazwany współczesną wersją "Vogue" Madonny. Premiera cieszyła się wielkim zainteresowaniem. W ciągu pierwszych 24 godzin "yes, and?" przesłuchano na Spotify ponad 10 milionów razy. Kawałek zadebiutował też na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Teraz będziemy mogli usłyszeć ten hit w zupełnie nowej odsłonie.

Ariana Grande ogłosiła datę premiery płyty! Wiemy, kiedy wyjdzie "Eternal Sunshine"!

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Ariana Grande w nowej wersji "yes, and?".

Ariana Grande wyda nową wersję piosenki "yes, and?" już w piątek, 16 lutego 2024. Będzie to duet z prawdziwą gwiazdą amerykańskiej muzyki. Mowa o Mariah Carey! Piosenkarki współpracowały już razem przy piosenkach bożonarodzeniowych. Tym razem chcą wspólnie podbić listy przebojów oraz zaciągnąć na parkiet gości klubów. - Dziękuję z całego serca za spełnienie tego marzenia i za pokazanie swojej błyskotliwości i magii na mojej małej piosence. To dla mnie znaczy więcej niż mogę to wyrazić i nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszą - napisała Ariana Grande w liście otwartym do Mariah.