Ariana Grande

i

Autor: Universal Music Polska Ariana Grande zapowiada premierę płyty.

Zapowiedź

Ariana Grande ogłosiła datę premiery płyty! Wiemy, kiedy wyjdzie "Eternal Sunshine"!

2024-01-18 11:21

Ariana Grande wydaje nową płytę! Już wkrótce usłyszymy jej najnowszy album, który będzie nosić tytuł "Eternal Sunshine". Amerykańska supergwiazda pokazała cztery okładki płyty, a także ogłosiła datę premiery. Na pierwszy od czterech lat krążek nie trzeba będzie długo czekać! Kiedy nowy projekt Ariany trafi do streamingu i sklepów muzycznych?

Ariana Grande szykuje powrót z rozmachem. To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany comeback 2024 roku. Ariana uznawana jest za jedną z największych gwiazd współczesnej muzyki pop. Jej ostatnie płyty biły rekordy popularności i zajmowały czołowe miejsca w najbardziej prestiżowych notowaniach. Od premiery jej krążka "Positions" wkrótce miną 4 lata. Od tamtej pory Grande sporadycznie pojawiała się na scenie, a na nowych kawałkach można było usłyszeć ją jedynie jako gościa. W styczniu 2024 wreszcie wydała długo wyczekiwany singiel pod tytułem "yes, and?". To pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Eternal Sunshine". Zaledwie kilka dni po premierze piosenki Ariana zdradziła, kiedy ukaże się cały album.

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

"Eternal Sunshine" - kiedy premiera?

"Eternal Sunshine" bez wątpienia będzie jedną z najważniejszych premier 2024 roku. Album promowany przez singiel "yes, and?" ukaże się już w piątek, 8 marca. Tego dnia wszystkie piosenki będzie można odsłuchać na serwisach streamingowych, a płyty CD i płyty winylowe oficjalnie trafią do sprzedaży.

"Eternal Sunshine" - okładki

Ariana Grande zdecydowała się na oryginalne rozwiązanie. Jej najnowszy album nie będzie miał jednej okładki, a kilka. Wszystkie zdjęcia, które użyje jako oficjalną oprawę płyty, można zobaczyć w jej poście na Instagramie, który zamieszczamy niżej.