Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

2016-05-24 18:38
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
Autor: fot. YouTube/ArianaGrandeVevo screen z teledysku do Into You

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>

Into You to piosenka z płyty Dangerous Woman, która została wybrana na kolejny radiowy singiel. Z kolei we wtorek, 24 maja 2016 roku w sieci pojawił się klip do tego utworu, który od razu zdobył ogromną popularność. W 4 godziny od premiery w serwisie YouTube miał już blisko 500 tysięcy wyświetleń. Wszystko ze względu na to, że nowy teledysk Ariany Grande pełny jest seksownych momentów. Te najciekawsze w postaci gifów prezentujemy na ESKA.pl! 

>>> Ariana Grande płyta 2016: Dangerous Woman - reakcje polskich fanów! [SONDA]

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Into You - teledysk 2016 

Into You to hit lata 2016? Dobre posunięcie zrobiła Ariana Grande wydając ten utwór jako następny singiel z płyty Dangerous Woman. To jeden z ulubionych kawałków fanów wokalistki. Za klubowe  brzmienie kawałka odpowiada Savan Kotecha i Illya Salamnzadeh. W samym nagraniu występują odwołania do hitu "A Little Less Conversation" Elvisa Presleya oraz "Touch My Body" Mariah Carey. Co z teledyskiem? Pomysł, by klip do "Into You" był delikatnie pikantny należy do Hanny Lux Davis! Pięć najseksowniejszych momenty podrzucamy poniżej:

Wdzięki Ariany Grande możecie ocenić oglądając cały teledysk do Into You. Dajcie znać, czy to dobry wybór na następny singiel z płyty Dangerous Woman. Komentarze pod artykułem są do Waszej dyspozycji!

 

RW

Najnowsze