Ariana Grande, Taco Hemingway i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

i

Autor: fot. okładki singli Ariana Grande, Taco Hemingway i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Ariana Grande, Taco Hemingway i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-07-13 13:25

Piątek trzynastego nie jest pechowym dniem dla fanów nowości muzycznych. Tych na rynku pojawiło się bardzo dużo! Poznajcie te najlepsze na ESKA.pl i oceniajcie słuchając Radia ESKA!

Nowości Muzyczne 2018 w piątek trzynastego wysypały się jak z worka. Z pewnością nie jest to pechowy dzień dla fanów Ariany Grande, bo wokalistka wypuściła drugi singiel zapowiadający czwarty studyjny album. Powody do radości mają również miłośnicy muzyki i talentu Taco Hemingwaya. Warszawski raper niespodziewanie wydał album pt. Cafe Belga, na którym znalazło się łącznie 11 utworów. Wy w ramach New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie jeden z nich!

Najnowsze piosenki w Radiu ESKA - premiery 13.07.2018

New Music Friday w Radiu ESKA, czyli dzień nowej muzyki na naszej antenie! W każdy piątek od samego rana gramy Wam i dajemy do oceny najnowsze single, które ledwo co pojawiły się na rynku. Trzymamy rękę na tym, co nowe, świeże i wkrótce ma szansę stać się wielkim hitem - wszystko jednak zależy od Waszego zdania na temat danego utworu.

Ciekawe, jak przyjmiecie singiel God Is A Women, pod którym podpisuje się Ariana Grande. Jesteśmy również ciekawi Waszego zdania na temat nowego utworu współautora hitu Tamagotchi - Taco Hemingwaya. Jeden z najzdolniejszych raperów na polskim rynku, wypuszczając płytę Cafe Belga, sprawił dużą niespodziankę swoim fanom. Z tego krążka usłyszycie na antenie Radia ESKA piosenkę pt. Fiji! Pojawi się także zupełnie świeży kawałek od duńskiej gwiazdy, znanej jako MØ. Wokalistka po raz kolejny współpracowała z członkiem grupy Major Lazer, Diplo! 

Najnowsze piosenki w Radiu ESKA 13.07.2018 - podrzucamy poniżej. Odpalcie Eskę online i bądźcie na bieżąco z nowościami!

  • Taco Hemingway - Fiji
  • Ariana Grande - God Is A Woman
  • MØ & Diplo - Sun In Our Eyes
  • Galantis - Satisfied
  • benny blanco, Halsey, & Khalid - Eastside

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity