Ariana Grande ożywiła trend lat '90! Cały świat idzie za jej przykładem

2018-04-29 15:37
Ariana Grande ożywiła trend lat '90! Cały świat idzie za jej przykładem
Autor: Fot. East News / FaceToFace/REPORTER Ariana podczas festiwalu

Ariana Grande to nie tylko wybitna piosenkarka. Jej stylizacje doceniane są przez fanów i znawców mody z całego świata. Gwiazda ożywiła niedawno pewien trend z lat '90. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Ariana Grande potrafi zaskoczyć nie tylko na scenie. Piosenkarka zachwyca swoimi stylizacjami, a czasem udaje się jej 'odgrzebać' z przeszłości coś niezwykłego. Podobnie było podczas występu na Coachelli 2018. Artystka pojawiła się w wyjątkowej kreacji. To jednak nie spódniczka, czy rękawiczki bez palców stały się hitem. Cały świat przypomniał sobie dzięki niej o popularnym trendzie z lat '90! 

Ariana Grande: niespodziewany występ na Coachelli. Po raz pierwszy na żywo zaśpiewała nową piosenkę!

Autor: brak danych

  Drugi weekend, kalifornijskiej Coachelli dobiega powoli końca. Jeden z największych festiwali w USA zgromadził pod i na scenie prawdziwe gwiazdy. Nie mogło zabraknąć wśród nich również Ariany Grande. Wokalistka pojawiła się na scenie i zaprezentowała

Ariana Grande - stylizacja z lat '90

Po występie Ariany Grande na Coachelli do łask powróciła moda na... karbowane włosy! Jeszcze 10 lat temu niemal na każdej dyskotece czy imprezie spotkać można było dziewczyny, które w ten sposób układały swoje loki. Czy teraz będzie tak samo? 

Ariana Grande - jak wyglądała na Coachelli? 

Warto zaznaczyć, że Ariana nieco 'odświeżyła' ten popularny w latach '90 trend. Karbowane włosy upięła w długi, koński ogon. Na tę okazję ufarbowała je również na kolor liliowy. Sztuczki gwiazdy podchwyciły kobiety z całego świata. Na Instagramie możemy zobaczyć, jak za jej przykładem fryzury układają blogerki z całego świata. Czy wy również wrócicie do tej mody? 

♡ 💧☁️ Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

Najnowsze