Ariana Grande odwołuje wszystkie wydarzenia ze swoim udziałem. To przez śmierć Mac Millera?

2018-09-18 12:03
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News Ariana Grande

Ariana Grande odwołuje wydarzenia, w których miała brać udział. Jak jest tego powód? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Ariana Grande nie pojawiła się ze swoim narzeczonym podczas gali Emmys Awards 2018 i odwołuje kolejne wydarzenia, w których miała brać udział. Fani zaniepokojeni są nagłymi zmianami w jej grafiku. Czy ta decyzja ma coś wspólnego ze śmiercią jej byłego chłopaka - Mac Millera? Raper zmarł 7 września 2018 roku. Jego śmierć wstrząsneła medialnym światem. 

Quebonafide robi przerwę w karierze. Poruszający wpis po śmierci Mac Millera

Ariana Grande odwołuje wydarzenia - jaki jest powód? 

Dlaczego Ariana Grande odwołuje wydarzenia? W rozmowie z magazynem 'People', jeden z przedstawicieli jej sztabu poinformował dziennikarzy, że powodem jest zły stan zdrowia gwiazdy. Ariana potrzebuje czasu, by dojść do siebie i znajduje się obecnie pod opieką rodziny. Pete Davidson również zdecydował się nie brać udziału w gali Emmys Awards 2018 i pozostać z narzeczoną. 

Mac Miller nie żyje. Nowe informacje o śmierci artysty

Ariana Grande - jaki jest jej stan zdrowia? 

Ariana Grande ciągle boryka się z zespołem stresu pourazowego po zamachu na jej koncercie w Manchesterze. W wyniku ataku terrorystycznego zginęły wtedy 22 osoby, a 500 zostało rannych. Śmierć byłego chłopaka była dla niej szokiem i potrzebuje czasu, by dojść do siebie. Gwiazda dziękuje fanom za zrozumienie jej obecnej sytuacji. 

Najnowsze