Ariana Grande odwołuje wszystkie wydarzenia ze swoim udziałem. To przez śmierć Mac Millera?

2018-09-18 12:03
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News Ariana Grande

Ariana Grande odwołuje wydarzenia, w których miała brać udział. Jak jest tego powód? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Ariana Grande nie pojawiła się ze swoim narzeczonym podczas gali Emmys Awards 2018 i odwołuje kolejne wydarzenia, w których miała brać udział. Fani zaniepokojeni są nagłymi zmianami w jej grafiku. Czy ta decyzja ma coś wspólnego ze śmiercią jej byłego chłopaka - Mac Millera? Raper zmarł 7 września 2018 roku. Jego śmierć wstrząsneła medialnym światem. 

Quebonafide robi przerwę w karierze. Poruszający wpis po śmierci Mac Millera

Ariana Grande odwołuje wydarzenia - jaki jest powód? 

Dlaczego Ariana Grande odwołuje wydarzenia? W rozmowie z magazynem 'People', jeden z przedstawicieli jej sztabu poinformował dziennikarzy, że powodem jest zły stan zdrowia gwiazdy. Ariana potrzebuje czasu, by dojść do siebie i znajduje się obecnie pod opieką rodziny. Pete Davidson również zdecydował się nie brać udziału w gali Emmys Awards 2018 i pozostać z narzeczoną. 

Mac Miller nie żyje. Nowe informacje o śmierci artysty

Ariana Grande - jaki jest jej stan zdrowia? 

Ariana Grande ciągle boryka się z zespołem stresu pourazowego po zamachu na jej koncercie w Manchesterze. W wyniku ataku terrorystycznego zginęły wtedy 22 osoby, a 500 zostało rannych. Śmierć byłego chłopaka była dla niej szokiem i potrzebuje czasu, by dojść do siebie. Gwiazda dziękuje fanom za zrozumienie jej obecnej sytuacji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze