Ariana Grande jurorką w The Voice. Ten występ sprawił, że miała ciarki na całym ciele!

2021-09-21 11:47
Ariana Grande
Autor: YouTube/The Voice

Wszyscy fani piosenkarki z niecierpliwością na to czekali. Ariana Grande oficjalnie dołączyła do jury amerykańskiej wersji programu The Voice, którego pierwszy odcinek już za nami. Wśród uczestników programu nie zabrakło takich, którzy wywarli wielkie wrażenie na gwieździe popu. Podczas jednego z występów artystka miała ciarki na całym ciele.

Ariana Grande w jury The Voice to jedno z największych zaskoczeń tego roku. Do tej pory będące u szczytu popularności gwiazdy rzadko decydowały się na objęcie takiej roli. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku wykonawczyni hitu 7 Rings był to strzał w dziesiątkę. Udział Ari w The Voice sprawił, że zainteresowanie uwielbianym na całym świecie formatem wzrosło jeszcze bardziej. Pierwszy odcinek przesłuchań w ciemno był szeroko komentowany w mediach społecznościowych nie tylko przez fanów ze Stanów Zjednoczonych, ale właściwie z każdego zakątka naszego globu. Wśród największych objawień 21. sezonu The Voice znalazło się wyjątkowe trio Girl Named Tom. Pierwsze sekundy występu sprawiły, że zasiadająca w jury Kelly Clarkson nie wytrzymała i odwróciła swój czerwony fotel. Na podobny ruch zdecydowali się Blake Shelton, John Legend oraz właśnie Ariana Grande, która pochwaliła się ciarkami, jakie wywołało u niej emocjonalne wykonanie grupy.

The Voice - Ariana Grande zaskoczona

Choć to dopiero początek 21. sezonu The Voice, członkowie Girl Named Tom są już jednymi z faworytów do zwycięstwa. Ich emocjonalne wykonanie piosenki Helplessly Hoping wywołało zachwyt nie tylko wśród publiczności, internautów, a także trenerów. Wyraźnie zachwycona była Ariana Grande, która z niedowierzaniem prezentowała do kamery ciarki, jakie wywołało u niej przesłuchanie. Gwieździe spodobała się przede wszystkim harmonia.

Ariana Grande kiedyś i dziś
Najnowsze