Ariana Grande jest idolką milionów osób. Sama jest fanką pewnej piosenkarki!

2021-10-26 15:52
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Ariana Grande. Amerykańska wokalistka ma miliony fanów na całym świecie, którzy nie tylko słuchają jej muzyki, ale również śledzą każdy jej ruch. Okazuje się, że artystka sama jest ogromną fanką jednej z działających w branży muzycznej wokalistek. Ostatnio miała kolejną okazję, by jej to powiedzieć!

Ariana Grande ma fanów na całym świecie, również w Polsce. Świadczą o tym trzy wyprzedane przez nią koncerty, które, niestety, nigdy nie doszły do skutku. Na fenomen uwielbianej gwiazdy składają się między innymi jej wokal, charyzma oraz styl. Umiejętności pozwoliły Arianie na objęcie prestiżowego stanowiska, jakim jest bycie trenerką w amerykańskiej odsłonie programu The Voice. Co ciekawe, podziwiana przez miliony osób gwiazda sama jest fanką prawdziwej legendy sceny muzycznej, nie bez powodu nazywanej królową popu. Mowa oczywiście o Madonnie, która w przyszłym roku świętować będzie 40-lecie kariery artystycznej. Mimo tak bogatego doświadczenia i tylu lat spędzonych w show-biznesie piosenkarka ani myśli o muzycznej emeryturze. Wręcz przeciwnie! Nie tak dawno swoją premierę miał zapis ostatniego tournee supergwiazdy Madame X Tour. Z tej okazji w Nowym Jorku odbyło się wydarzenie z udziałem legendarnej artystki. Jedną z gwiazd, które postanowiły pogratulować Madonnie i wziąć udział w Q&A, była właśnie Ariana Grande.

Sonda
Czekasz na taki duet?

Ariana Grande kocha Madonnę

Ari nigdy nie ukrywała, że jedną z gwiazd, które inspirują ją najmocniej, jest właśnie Madonna. Nie mogło jej zatem zabraknąć podczas oficjalnej premiery materiału Madame X Tour. Wokalistka nie pojawiła się co prawda fizycznie, a wizualnie. Z wielkiego ekranu po raz kolejny wyznała miłość swojej idolce, a następnie zapytała ją o sposoby na niepoddawanie się oraz o jej ulubione słodycze. Chcielibyście usłyszeć je kiedyś w duecie?

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze