Ariana Grande jednak w Polsce? Live Nation szykuje wielkie wydarzenie!

2017-06-20 16:48

Topowe wydarzenie roku 2018 - takie ogłoszenie szykuje dla nas Live Nation. Kto przyjedzie i wystąpi w Krakowie? Sprawdźcie nasze typy.

Koncerty 2018 - szykuje się jedno z ważniejszych koncertowych ogłoszeń przyszłego roku! Live Nation zapowiedziało, że 20 czerwca o godzinie 16:00 ogłosi koncert gwiazdy, która w ramach swojej trasy odwiedzi Polskę, by dać genialne show. - Obserwujcie nas dzisiaj o godz. 16:00!!! Oprócz koncertu Guns N' Roses mamy dzisiaj dla Was świetne wiadomości - czytamy na Facebooku. 

Dodatkowo emocje podsycił wpis, który znalazł się na facebookowym profilu Tauron Areny Kraków. Dowiadujemy się z niego, że Live Nation i Tauron Arena szykują topowe wydarzenie roku! Kto zatem wystąpi w Krakowie? Informację tę podamy Wam zaraz po ogłoszeniu Live Nation, a teraz czas na nasze typy :)

Kraków 2018 - kto wystąpi?

Pierwszym z artystów, który przychodzi do głowy jest Ariana Grande. Live Nation to agencja koncertowa, która miała zorganizować w Łodzi dwa koncerty Grande. Zostały one jednak odwołane po zamachu na koncercie Ariany Grande, do którego doszło w Manchesterze. Wiadomo, że wokalistka próbuje zrobić wszystko, by odwołane koncerty odbyły się nawet w późniejszych terminach, co z całą pewnością jest trudne. Za Arianą Grande przemawia też wybór większej hali. Tauron Arena w Krakowie jest blisko dwa razy większa od łódzkiej Atlas Areny i pomieściłaby chętnych z odwołanych dwóch koncertów.

Wśród innych typów znalazł się również Ed Sheeran, który w marcu wydał nową płytę i ogłosił krótką trasę, na której zabrakło Polski. Niektórzy stawiają też na Calvina Harrisa, który swój następny krążek planuje wydać 30 czerwca. Trasę koncertową, na której pominięto Polskę ogłosiła też  Lady Gaga, która mogłaby dorzucić kilka występów na 2018 rok. Z topowym wydarzeniem roku może kojarzyć się również jakiś legendarny zespół np. U2 czy The Rolling Stones. Na kogo stawiacie?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze