Ariana Grande i Camila Cabello w JEDNEJ piosence. Fani wokalistek zachwyceni!

2019-11-14 17:23 MK
Camila Cabello Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & materiały prasowe

Ostatnie lata to prawdziwe pasmo sukcesów w życiu zawodowym zarówno Camili Cabello, jak i Ariany Grande. Obie wokalistki cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie, a ich piosenki królują na listach przebojów. Wielu fanów marzy o tym, by w końcu weszły one razem do studia nagraniowego i nagrały wspólny hit. Teraz, dzięki jednemu z twórców internetowych możemy się przekonać, jak Ariana i Camila brzmiałyby w duecie.

Ariana Grande i Camila Cabello w duecie? O tym marzą wielbiciele obu piosenkarek, które należą do grona najjaśniej świecących gwiazd w branży muzycznej. Ariana Grande już od kilku lat pozostaje w czołówce najpopularniejszych wokalistek na całym świecie. Każdy z jej albumów studyjnych przyniósł wiele hitów, które na stałe zapisały się na kartach historii muzyki popularnej. Ostatni z nich - thank u, next zapewnił artystce wiele nominacji do prestiżowych nagród muzycznych oraz pokazał ją z zupełnie innej, nieco ostrzejszej strony. Camila Cabello natomiast zaczęła karierę solową w 2017 roku. Wcześniej, wraz czterema innymi wokalistkami, tworzyła girlsband Fifth Harmony, który odniósł sukces na całym świecie. Już niebawem, bo 9 grudnia swoją premierę będzie miał drugi solowy album gwiazdy - Romance, z którego pochodzą single Liar, Cry For Me oraz Shameless. Ten ostatni razem z bad idea Ariany posłużył jednemu z youtuberów do stworzenia remiksu, który podbił sieć. Dzięki niemu możemy wyobrazić sobie, jak wokale tych dwóch wielkich gwiazd komponują się ze sobą.

Ariana Grande, Camila Cabello - piosenka

Nie od dziś wiadomo, że Camila i Ariana darzą się sympatią. Wielokrotnie pozowały razem do zdjęć na imprezach czy też nie szczędziły sobie miłych słów w wywiadach. Do tej pory, nie zdecydowały się jednak na nagranie wspólnego numeru, choć wielu ich fanów wciąż wierzy, że kiedyś się to wydarzy. Jeden z nich - Antonio Escamez postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć mash-up dwóch piosenek z repertuaru idolek. Internauci są zachwyceni! Wielu z nich uznało, że remiks Shameless x Bad Idea to jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek słyszeli. U innych po usłyszeniu takiego połączenia apetyt na duet gwiazd tylko się zaostrzył. Posłuchajcie tej wyjątkowej wersji poniżej.

Najnowsze