Ariana Grande chce mieć radiowy hit. Yes, And? stworzyli topowi producenci!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Ariana Grande chce mieć radiowy hit. "Yes, And?" stworzyli topowi producenci!

POWRÓT PO LATCH

Ariana Grande chce mieć radiowy hit. "Yes, And?" stworzyli topowi producenci!

2024-01-12 14:01

Wreszcie koniec czekania! To pierwszy solowy singiel Ariany Grande od 2020 roku. Autorami i producentami „Yes, And?” są Grande, Max Martin i Ilya Salmanzadeh. Ci sami producenci stworzyli największe hity gwiazdy począwszy od "Problem" i "Break Free" przez "No Tears Left To Cry" i "Into You".

Ariana Grande ujawniła za pośrednictwem stories kilka dodatkowych informacji: „Yes, And?” to nie tytuł całego albumu, okładka singla natomiast będzie służyć jako jeden z wariantów okładki wydawnictwa. Grande nagrała „Yes, And?” w Nowym Jorku. Artystka napisała singiel wspólnie z Martinem i Salmanzadehem – wieloletnimi współpracownikami odpowiedzialnymi między innymi za hity „Problem”, „God Is A Woman”, „No Tears Left to Cry” czy „Bang Bang”.

"Yes, and?" Nowa piosenka Ariany Grande hitem zaraz po premierze. O tym tekście mówią dziś wszyscy!

Margaret i Doda w girlsbandzie? Wredne Cip*nie mogą podbić rynek!

Ariana Grande - nowa piosenka 2024

Po wydaniu „Positions” w 2020 i duecie z Lady Gagą „Rain on Me”, Ariana wydała jeszcze wspólny kawałek z Kid Cudim „Just Look Up”, który trafił do filmu Adama McKaya „Nie patrz w górę”. W sierpniu 2023, Ariana świętowała 10-lecie debiutanckiego albumu „Yours Truly”. Kilka miesięcy wcześniej, w lutym, artystka połączyła siły z The Weeknd w nowym remiksie utworu „Die For Me”.