Ariana Grande

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

GWIAZDY

"Yes, and?" Nowa piosenka Ariany Grande hitem zaraz po premierze. O tym tekście mówią dziś wszyscy!

2024-01-12 10:16

Ariana Grande wypuściła pierwszy od trzech lat singiel. Piosenka "Yes, and?" narobiła niemałego zamieszania ze względu na swój pikantny tekst. Fani interpretują go jako odpowiedź gwiazdy na krążące od miesięcy plotki, jakoby rozbiła małżeństwo amerykańskiego aktora Ethana Slatera. Artystka pyta w kawałku wprost: "Dlaczego przejmujecie się tak bardzo tym, czyjego k****a ujeżdżam?".

Tekst piosenki "You, and?" od Ariany Grande budzi spore kontrowersje. Wszystko wskazuje bowiem na to, że gwiazda odniosła się w nim do krążących od miesięcy plotek na temat relacji z amerykańskim aktorem Ethanem Slaterem. Para, którą niedawno przyłapano na rodzinnym obiedzie, poznała się na planie musicalu "Wicked". Gdy zaczęli się spotykać, 31-latek był jeszcze w związku małżeńskim z Lilly Jay, z którą zaledwie kilka miesięcy wcześniej doczekał się syna. Internauci odkryli, że Ariana, również będąca wówczas w związku małżeńskim z Daltonem Gomezem, którego poślubiła w 2021 roku, lubiła nawet posty Ethana poświęcone jego żonie. Zakochani nabrali wody w usta i do tej pory nie komentowali łączącego ich uczucia ani pojawiających się w mediach rewelacji. Wsłuchując się jednak w słowa singla "Yes, and", nie sposób nie odnieść wrażenia, że Ariana ma dosyć plotek. Artystka postawiła na bezpośredni przekaz.

Na koncertach tych gwiazd doszło do tragedii. Nie tylko Taylor Swift i Ariana Grande

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

Tekst piosenki "Yes, and?" budzi emocje

Ariana Grande nie boi się mówić tego, co myśli. Ba! Nie boi się nawet zawrzeć przekleństw w swoich numerach. W najnowszym kawałku "Yes, and?", za którego produkcję odpowiada ceniony w świecie muzyki Max Martin, gwiazda zdaje się odnosić do plotek na jej temat. W bridge'u pyta wprost:

Dlaczego tak bardzo przejmujecie się tym, czyjego k****a ujeżdżam?

Przejmujecie się?