Argentyna - Chorwacja 2018: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. AP Photo/Victor Caivano / EAST NEWS Argentyna - Chorwacja 2018: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2018-06-22 0:06

Mecz Argentyna - Chorwacja to najciekawsze spotkanie 21 czerwca 2018. Jak wyglądał przebieg spotkania? Kto strzelił bramkę, a kto miał największą okazję? Dowiecie się na ESKA.pl

Argentyna - Chorwacja 2018: skrót video, bramki, wynik, kto strzelił - wszystko znajdziecie na ESKA.pl! Podrzucamy skrót meczu Argentyna Chorwacja z myślą o wszystkich kibicach, którzy przegapili hitowe spotkanie lub chcą sobie przypomnieć najgroźniejsze sytuacje. Drużyna z Leo Messim na czele musiała wygrać pojedynek z ekipą Luki Modricia, by liczyć się w walce o awans do fazy pucharowej. Ostatecznie szanse na awans są bardzo małe.

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Argentyna - Chorwacja 2018: wynik, kto strzelił

Wynik meczu Argentyna - Chorwacja 21.06.2018 to 0:3. Bramki dla Chorwacji strzelili: 53' Rebić, 80' Modrić, 90' Rakitić. W pierwszej, bezbramkowej połowie, Chorwacja była rzadziej przy piłce od swoich rywali. Mimo to można było odnieść wrażenie, że w pełni kontrolują przebieg spotkania. Sytuacja Argentyny zaczęła się komplikować od początku drugiej połowy. Po fatalnym błędzie bramkarza, Rebić otworzył worek z bramkami. W dalszej części spotkania Argentyna próbowała atakować, ale nawet Messi nie był tym piłkarzem, którego znamy z FC Barcelony. Druga bramka padła po świetnym strzale z dystansu Luki Modricia. Piłka uderzona obok słupka i bramkarz tym razem bez szans. Trzecie trafienie to już niefrasobliwość obrońców, którzy wyraźnie pogodzili się z porażką.

Argentyna - Chorwacja 2018: skrót video, bramki

Jak wyglądały gole w meczu Argentyna - Chorwacja? Skrót video i bramki podrzucimy w tym miejscu. Pomeczowe sytuacje zobaczycie także w TVP i na kanale YouTube - FIFA TV.

Argentyna 0-1 Chorwacja - 53 minuta Rebić

Argentyna 0-2 Chorwacja - 80 minuta Modrić

Argentynaa 0-3 Chorwacja - 90 minuta Rakitić