Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

2021-05-18 13:15
Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?
Autor: Materiały prasowe KAYAH Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

Arek Kłusowski to artysta, którego możecie znać z anteny Radia ESKA. W 2021 roku wydał już dwa single, promujące jego album Lumpeks. Teraz mamy niespodziankę dla wszystkich fanów Kłusowskiego. Będziecie mogli za darmo przesłuchać jego płyty przedpremierą. Jak to zrobić?

Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Lumpeks to drugi autorski album Arka Kłosowskiego. Tym razem charyzmatyczny wokalista, kompozytor i tekściarz ciężko pracował, żeby dać fanom swoje nowe dziecko. Antarktyda podbiła listy hitów w całej Polsce. Jak zapowiada artysta, to nowy rozdział w jego karierze. Na płycie Lumpeks znajdziecie lekko surrealistyczne utwory na temat współczesności. Piosenkarz śpiewa o presji, konwenansach, zachowawczości, kompleksach i pozorach, które świat na nas wymusza. Lumpeks na sklepowych półkach pokaże się w piątek, 21 maja 2021 roku. Ale wszyscy słuchacze ESKI i czytelnicy ESKA.pl, będą mieli okazję odsłuchać ten wyjątkowy album przedpremierowo. Jak to zrobić?

Arek Kłusowski udostępnia Lumpeks przed premierą

Arek Kłusowski: Lumpeks przedpremierowo TYLKO U NAS

Jak zdobyć dostęp do przedpremierowego odsłuchu albumu Lumpeks Arka Kłusowskiego? Artysta tylko dla słuchaczy ESKI i czytelników ESKA.pl udostępnia ekskluzywny odsłuch swojej drugiej płyty. Wystarczy, że napiszecie dla Michała Hanczaka na adres: hanczak@eska.pl. Do tego dorzućcie kilka słów od siebie. Zgłoszenia przyjmujemy do środy, 19 maja 2021 roku, do południa.

EURO 2021 - piosenka We Are The People. O czym jest hymn Euro 2021? [TEKST]

Zapraszajcie swoich znajomych wieczorową porą i koniecznie zanurzcie się w klimat płyty Arka Kłusowskiego. A we wtorek, 18 maja 2021 roku, po godzinie 18:00 w imprESCE u Hanczaka, będziecie mieli szansę posłuchać wyjątkowej rozmowy.

Sonda
Czy czekasz na premierę płyty Lumpeks?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze