Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

i

Autor: Materiały prasowe KAYAH Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

2021-05-18 13:15

Arek Kłusowski to artysta, którego możecie znać z anteny Radia ESKA. W 2021 roku wydał już dwa single, promujące jego album Lumpeks. Teraz mamy niespodziankę dla wszystkich fanów Kłusowskiego. Będziecie mogli za darmo przesłuchać jego płyty przedpremierą. Jak to zrobić?

Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Lumpeks to drugi autorski album Arka Kłosowskiego. Tym razem charyzmatyczny wokalista, kompozytor i tekściarz ciężko pracował, żeby dać fanom swoje nowe dziecko. Antarktyda podbiła listy hitów w całej Polsce. Jak zapowiada artysta, to nowy rozdział w jego karierze. Na płycie Lumpeks znajdziecie lekko surrealistyczne utwory na temat współczesności. Piosenkarz śpiewa o presji, konwenansach, zachowawczości, kompleksach i pozorach, które świat na nas wymusza. Lumpeks na sklepowych półkach pokaże się w piątek, 21 maja 2021 roku. Ale wszyscy słuchacze ESKI i czytelnicy ESKA.pl, będą mieli okazję odsłuchać ten wyjątkowy album przedpremierowo. Jak to zrobić?

Arek Kłusowski udostępnia Lumpeks przed premierą

Arek Kłusowski: Lumpeks przedpremierowo TYLKO U NAS

Jak zdobyć dostęp do przedpremierowego odsłuchu albumu Lumpeks Arka Kłusowskiego? Artysta tylko dla słuchaczy ESKI i czytelników ESKA.pl udostępnia ekskluzywny odsłuch swojej drugiej płyty. Wystarczy, że napiszecie dla Michała Hanczaka na adres: [email protected]. Do tego dorzućcie kilka słów od siebie. Zgłoszenia przyjmujemy do środy, 19 maja 2021 roku, do południa.

EURO 2021 - piosenka We Are The People. O czym jest hymn Euro 2021? [TEKST]

Zapraszajcie swoich znajomych wieczorową porą i koniecznie zanurzcie się w klimat płyty Arka Kłusowskiego. A we wtorek, 18 maja 2021 roku, po godzinie 18:00 w imprESCE u Hanczaka, będziecie mieli szansę posłuchać wyjątkowej rozmowy.

Sonda
Czy czekasz na premierę płyty Lumpeks?