aplikacje

i

Autor: pixabay.com

Aplikacja Beeper zastąpi Messengera, WhatsAppa, Instagrama i nie tylko? To nowość, która szaleje w sieci

2021-01-25 14:16

Czy da się zastąpić Messengera, WhatsAppa i Instagrama? Choć wielu w to nie wierzy, teraz jest to w pewien sposób możliwe. Nowa aplikacja Beeper szaleje w sieci i skierowana jest do osób, które korzystają z wielu komunikatorów na swoim telefonie. Czym jest Beeper? Wyjaśniamy poniżej.

Aplikacja Beeper zastąpi Messengera, WhatsAppa, Instagrama i nie tylko? To nowość, która szaleje w sieci. W internecie znajdziemy nie tylko wiele ciekawych informacji, ale także narzędzia, które mogą pomóc nam w wielu aspektach. To nie tylko aplikacje do obróbki zdjęć, gry, ale także komunikatory. Wśród najpopularniejszych wyróżniamy oczywiście Messengera, a także WhatsAppa. Do komunikatorów online możemy zaliczyć także aplikację Instagram, która również w swoich funkcjach ma czat między użytkownikami. Czy da się zastąpić jakąś aplikację? Zdecydowanie nie. Każda jest inna i wyjątkowa na swój sposób, jednak twórcy Beeper znaleźli sposób by zrobić coś, co wydawało się do tej pory niemożliwe. O co dokładnie chodzi?

Sonda
TikTok, Instagram, czy Snap? Zagłosuj na najlepszą aplikację!

Aplikacja Beeper - co to jest?

Beeper to nowa aplikacja, która pojawiła się na rynku. Powstała po to, by usprawnić funkcjonowanie niejednemu internaucie. Beeper to nic innego, jak wszystkie komunikatory w jednym miejscu. To aplikacja dzięki której, będzie można skontaktować się ze wszystkimi przy użyciu tylko jednego narzędzia. Na oficjalnej stronie Beeper, twórcy obiecują połączyć aż 15 apek! Mowa o komunikatorze: Whatsapp, Messenger, iMessage. Android Messages (SMS), Telegram, Twitter, Slack, Instagram, Skype, IRC, Hangouts, Matrix, Discord, Signal i Beeper network. Twórcy nowej aplikacji Beeper zapewniają również, że funkcjonowanie z ich aplikacji będzie bardzo bezpieczne. Choć nowe narzędzie zapowiada się całkiem ciekawie, niestety jest płatne - koszt 10 dolarów miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 40 złotych.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!