Anything Could Happen - hit Ellie Goulding w wykonaniu załogi z serialu Glee! [VIDEO]

2013-02-15 19:28

Anything Could Happen - Ellie Goulding to kolejny przebój, który trafił do Glee. Obsada tego młodzieżowego serialu muzycznego śpiewała już między innymi hity Britney Spears, Michaela Jacksona, Christiny Perri, Gotye i zespołu Fun. Zobacz, jak poradzili sobie z piosenką Ellie Goulding - na Eska.pl!

Ellie Goulding - Anything Could Happen to kolejny wielki przebój, który został wykorzystany w muzycznym serialu młodzieżowym pod tytułem Glee.

Obsada Glee ma już na koncie własne wykony między innymi hitów Britney Spears, Michaela Jacksona, Christiny Perri, Gotye i zespołu Fun. Niejednokrotnie wersje z Glee były uznawane za lepsze od oryginałów!

>>> Hold It Against Me - Britney Spears śpiewa Brittany S. Pierce z Glee! Zobacz na Eska.pl występ z drugiego odcinka 4 serii serialu [VIDEO]

Jak Marley, Artie i Jake wraz z resztą załogi poradzili sobie z piosenką Ellie Goulding? Posłuchaj Anything Could Happen z serialu Glee - na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> A Thousand Years - piosenka ze Zmierzchu trafiła do serialu Glee! [VIDEO]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze