Antony Esca i gwiazda The Voice of Poland razem! Piosenka Nawigacja HITEM?

2021-08-05 22:45
Antony Esca i gwiazda The Voice of Poland razem! Piosenka Nawigacja HITEM?
Autor: Antony Esca Antony Esca i gwiazda The Voice of Poland razem! Piosenka Nawigacja HITEM?

Nawigacja to tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Antony Esca. Młody, ambitny i utalentowany raper zaprosił do współpracy wokalistkę, która skradła serca widzów programu The Voice of Poland. Efekty ich współpracy możecie poznać na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2021Antony Esca to wykonawca, który bardzo lubi mieszać gatunki muzyczne. Wypuścił do tej pory 18 singli, a każdy z nich charakteryzuje się innym stylem. Jak sam mówi, nie chciałby zamykać się w jednym gatunku, a aktualnie najlepiej czuje się w mieszaniu popu z rapem. Po wypuszczeniu najnowszego, wakacyjnego utworu już teraz zapowiada kolejny utwór w jeszcze innym kierunku, klimaty latynoskie. Antony Esca do piosenki Nawigacja zaprosił Milenę Gawin, która znana jest widzom 11. edycji The Voice Of Poland.

Ronnie Ferrari ma HIT na miarę Ona by tak chciała? Piosenka 911 z MOCNYM przekazem

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Milena Gawin - kim jest?

Milena Gawin to 18-letnia wokalistka, która wyróżniła się na scenie jednego z programów telewizyjnych, po czym momentalnie otrzymała ofertę współpracy z Antonym. Ma niesamowicie oryginalną barwę głosu i wielkie umiejętności wokalne. Zapewnia, że to dopiero początek jej przygody, a najnowsze single już niedługo.

Antony Esca i Milena Gawin - piosenka Nawigacja

Aby sprawdzić efekty ich współpracy wystarczy zapoznać się z piosenką Nawigacja, połączenie rapowych zwrotek ze śpiewanym refrenem daje idealny, wakacyjny klimat. Motywem przewodnim utworu jest zachód słońca, w kierunku którego bardzo często jeździmy letnimi wieczorami. W klipie znajdziemy masę wakacyjnych akcentów takich jak skutery wodne, morskie fale i plażę. Idealna propozycja na całe wakacje.

Najnowsze