Antek Smykiewicz: gej, dziewczyna, rodzina - wszystko co chcielibyście o nim wiedzieć

2019-04-20 21:39
Antek Smykiewicz: gej, dziewczyna, rodzina - wszystko co chcielibyście o nim wiedzieć
Autor: fot. WBF Antek Smykiewicz

Na ESKA.pl zebraliśmy wszystko to co chcielibyście wiedzieć na temat Antka Smykiewicza! W tym celu przeszukaliśmy internet oraz posłuchaliśmy jego wypowiedzi w programie Jazdy Gwiazdy.

Antek Smykiewicz wziął udział w programie ESKI.TV Jazdy Gwiazdy i dał się przepytać Rudemu. Padło kilka interesujących odpowiedzi na temat tego czy jest gejem oraz jak wyglądają jego relacje z dziewczynami. Antek opowiedział też historię swojego auta, które... spłonęło gdy jechał na jeden z koncertów! Inne ciekawe informacje dotyczące piosenkarza znaleźliśmy przeszukując internet.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w show? [LISTA]

Antek Smykiewicz - wiek

Antek Smykiewicz jest rodowitym Warszawiakiem, który przyszedł na świat 12 lipca 1987 roku. Oznacza to że gwiazdor muzyki w 2019 roku obchodził swoje 32 urodziny.

Antek Smykiewicz - czy jest gejem?

Rudy w programie Jazdy Gwiazdy spytał Antka czy to prawda, że wszystkich interesuje jego orientacja. Wokalista powiedział, że gejem nie jest ale sporo osób w sieci sugeruje to w komentarzach. Muzyk uważa, że to przez jego udział w Voice of Poland gdzie znalazł się w drużynie Piaska, o którym internauci też mówią, że jest homoseksualistą.

Andrzej Piaseczny - żona, koncerty, gej, wzrost i facebook - o co pytacie Google?

Autor: brak danych

Wszystko co chcecie wiedzieć o Andrzeju Piasecznym "Piasku" ale pytacie tylko Google. Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat Andrzeja Piasecznego

Antek Smykiewicz - dziewczyna

Rudy nie zapytał czy Antek ma dziewczynę ale... chciał się dowiedzieć czy podrywa na swoją sławę. Antek wyznał, że działa to raczej w drugą stronę - same dziewczyn chcą go poznać po występach.

Antek Smykiewicz - rodzina

Inną ciekawą kwestią jest rodzina Antka Smykiewicza. Wokalista ma aż dziewięcioro rodzeństwa! Wokalista podziwia swoich rodziców za odwagę i za to, że zdołali ich wszystkich wychować o czym powiedział dla portalu Plejada.

Antek Smykiewicz - Instagram

Instagramowe konto Antka Smykiewicza jest pełne zdjęć z podróży, pracy, a także prywatnego życia. Na profili piosenkarza zobaczyć możemy też jego zdjęcia z ukochaną. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze