Antek Scardina w The Voice Kids walczył o wygraną z Roxie Węgiel. Dziś jest nie do poznania

2021-06-17 10:23 AR
Antek Scardina z The Voice Kids - chłopak o wielu głosach. Kim jest i co śpiewa?
Autor: screen youtube/The Voice Kids Poland Antek Scardina z The Voice Kids - chłopak o wielu głosach. Kim jest i co śpiewa?

Antek Scardina był jednym z uczestników pierwszej edycji programu The Voice Kids. Zachwycił od pierwszego występu. Widzom i jurorom podobała się jego energia, osobowość i przede wszystkim talent. Dotarł do samego finału i prawie pokonał Roksanę Węgiel. Od tamtej pory bardzo się zmienił. Jak wygląda teraz?

Antek Scardina według wielu osób powinien wygrać pierwszą edycję The Voice Kids. Kiedy pojawił się na Przesłuchaniach w ciemno wszyscy byli nim zachwyceni. Każdy z jurorów zachwycił się jego niesamowitą prezencją sceniczną oraz przebojowością. Na castingu zaśpiewał popularną piosenkę Can't Stop The Feeling, którą w oryginale wykonuje Justin Timberlake. Niektórzy widzowie obstawiali, że Antek stanie się polskim Justinem Bieberem i podbije serca nastolatek. Od samego początku był uważany za największego rywala Roksany Węgiel w drodze o zwycięstwo. I faktycznie był bardzo blisko. W wielkim finale zaśpiewał Who's Lovin You oraz swój singiel Cztery Strony Świata. Co prawda nie ogłoszono, kto zajął drugie miejsce, jednak widzowie byli pewni, że był to właśnie Antek. Jak wygląda teraz popularny uczestnik The Voice Kids 1?

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

Antek Scardina - jak teraz wygląda?

Antek Scardina jest nie do poznania dla wielu widzów The Voice Kids. Od jego udziału w programie minęły już 3 lata, a jak wiadomo, dzieci bardzo szybko dorastają. Zmienił fryzurę, styl ubierania oraz spoważniał mu głos. Jego najnowsze zdjęcia można znaleźć w galerii, która znajduje się poniżej:

The Voice Kids 5 - kiedy premiera?

The Voice Kids powróci z piątą edycją programu! Jakiś czas temu zakończył się pierwszy etap castingów. Producenci programu wybrali już najbardziej utalentowane dzieci, które pojawią się na Przesłuchaniach w ciemno. Nie jest jeszcze znana data premiery The Voice Kids 5. Można jednak podejrzewać, że będzie to pierwszy kwartał 2022 roku.

Najnowsze