Anna Jędrzejczyk - kim jest matka Joanny Jędrzejczyk ze Starsza pani musi fiknąć?

2019-10-23 15:38 MK
Anna Jędrzejczyk
Autor: instagram.com/joannajedrzejczyk/

Program Starsza pani musi fiknąć spotkał się ze świetnymi opiniami ze strony publiczności. Nie ma się co dziwić - takiego formatu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Co tydzień, widzowie mogą obserwować przygody popularnej gwiazdy i jej rodzica podczas ich wspólnej podróży życia. Jedną z ośmiu par uczestników są Joanna Jędrzejczyk oraz jej mama Anna. Co wiadomo o matce popularnej sportsmenki? Sprawdź na ESKA.pl.

Anna Jędrzejczyk - kim jest mama Joanny Jędrzejczyk? Takie pytanie zadadzą sobie zapewne wszyscy ci, którzy postanowią obejrzeć premierowy odcinek nowego show stacji TVN - Starsza pani musi fiknąć. Telewidzowie będą mogli zobaczyć zapis z wizyty mistrzyni świata w boksie tajskim i jej mamy w Meksyku. Obie panie zmierzą się na ringu czy też zafundują sobie przejażdżkę monster truckiem. To z pewnością będzie odcinek pełen wrażeń!

Anna Jędrzejczyk - kto to jest?

Joanny Jędrzejczyk nikomu przedstawiać nie trzeba. Zawodniczka mieszanych sztuk walki aż trzy razy zdobyła tytuł zawodowej mistrzyni świata oraz dwukrotnie mistrzyni Europy. Dla widzów programu Starsza pani musi fiknąć istotne jest, co wiadomo o pani Annie - matce sportsmenki, która zdecydowała się na szalony wyjazd z córką.

W sieci ciężko znaleźć szczegółowe informacje na temat pani Anny. Wiadomo jedynie, że wraz z mężem Janem mają dwie córki - Joannę oraz Katarzynę. Co ciekawe, Anna Jędrzejczyk nigdy nie obejrzała żadnej z walk swojej słynnej pociechy.

Zawodniczka nie ukrywa, że jest zżyta ze swoją mamą, dlatego też zdecydowała się na zaproponowanie jej udziału w programie Starsza pani musi fiknąć. Niedługo po nakręceniu odcinka, napisała na Instagramie, że nie spodziewała się, iż jej mama jest aż tak odjazdowa. Odcinek z mamą Joanny Jędrzejczyk już 23.10.2019, o godzinie 21:30. 

Najnowsze