Anna Gąsienica-Byrcyn - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Oczarowała widzów!

Anna Gąsienica-Byrcyn
Autor: Fot. Jan Bogacz/TVP

Widzowie jedenastej edycji The Voice of Poland nie mogą narzekać na brak emocji. Wśród uczestników, którzy zgłosili się do programu nie brakuje perełek. Jedną z nich jest bez wątpienia Anna Gąsienica-Byrcyn, która przekonała do siebie jurorki oryginalną interpretacją hitu sprzed lat. Co o niej wiemy? Sprawdź na ESKA.pl.

Anna Gąsienica-Byrcyn w The Voice of Poland przekonała do siebie zarówno Edytę Górniak, jak i Urszulę Dudziak oryginalną interpretacją wielkiego hitu z repertuaru Krystyny Prońko - Jesteś lekiem na całe zło. Tym samym wokalistka oficjalnie rozpoczęła przygodę z formatem, zasilając jedną z drużyn. 

Jedenasta edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Co tydzień widzowie mogą obserwować, jak na ich oczach rodzą się prawdziwe talenty. Anna Gąsienica-Byrcyn to jeden z nich. Sprawdźcie, co musicie o niej wiedzieć.

Anna Gąsienica - Byrcyn wygrała bitwę w The Voice of Poland 11 z Magdą Ćwiertnią, a więc jej losy w programie nie kończą się!

Natalia Kawalec w amerykańskim Mam Talent?

Anna Gąsienica-Byrcyn w The Voice of Poland

Uczestniczka jedenastej edycji The Voice of Poland zdecydowała, że chce być w drużynie Edyty Górniak. Muzyka to największa pasja Anny od lat. W sieci można znaleźć jej covery nawet z 2015 roku. Jeśli chcielibyście posłuchać innych utworów w wykonaniu wokalistki, zajrzyjcie na jej kanał na YouTubie.

Najnowsze